NEJVĚTŠÍ ONLINE SVATEBNÍ PORTÁL V ČR A JEHO EXPANZE

#2030

NEJVĚTŠÍ ONLINE SVATEBNÍ PORTÁL V ČR A JEHO EXPANZE

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT
E-commerce

Jedná se o online portál, na němž snoubenci najdou vše, co potřebují k organizaci nezapomenutelné svatby. Portál jim poskytuje profesionální know-how organizace svateb. Najít a vybrat dodavatele na svatbu nebylo nikdy jednodušší. Snoubencům šetří čas, energii i peníze.

Dodavatelům nabízí prostor s maximálním cílením na zákazníky s chutí nakupovat. Jedná se o jediný svatební portál v ČR s unikátním poptávkovým systémem.

Do projektu bylo již investováno 5 500 000 Kč, v aktuální podobě funguje od roku 2015.

Po čtyřletých zkušenostech se připravuje verze 2.0, která již dosáhne světové úrovně a nabízí možnost expanze do zahraničí. Nyní se hledá investor k uskutečnění tohoto dlouhodobého cíle.

 

Výše investice: 4 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.