BURZA UČEBNIC.CZ

#2027

BURZA UČEBNIC.CZ

Burzaucebnic.cz je webový portál s desetiletou historií s  návštěvností 150 tisíc unikátů ročně, který pomáhá studentům při jejich studiu.
 
V současnosti umožňuje nákup a prodej učebnic (služba Burza učebnic - www.burzaucebnic.cz), vlastní e-shop učebnic (www.eshop.burzaucebnic.cz) a nalezení doučování (služba Doučování - www.doucimse.cz).
 
Služba Burza učebnic umožňuje nabízení použitých učebnic a kromě toho také umožňuje majitelům eshopů s učebnicemi nabízet své nové učebnice ve formě affiliate programu. Za tuto službu obchody platí.
 
Služba Doučování umožňuje kontaktování studentů poptávajících doučování s jejich potenciálními lektory. Za tuto službu budou v budoucnu lektoři platit, zatím je pro ně služba zdarma. 
 
Majitelé hledají investora, jehož prostředky chtějí využít především na další rozvoj portálu do komplexního českého studentského portálu.
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 1 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.