B2B CLOUDOVÁ PLATFORMA PRO DOPORUČOVÁNÍ ZBOŽÍ

EXPIROVÁNO
#2022

B2B CLOUDOVÁ PLATFORMA PRO DOPORUČOVÁNÍ ZBOŽÍ

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT
Obchod
Klíčová slova
B2BITSaaSstartup

Jedná se o otevřenou B2B cloudovou platformu provozovanou jako SaaS. Slouží jako nástroj pro doporučování zboží, služeb nebo obsahu v reálném čase, na základě pochopení modelů chování uživatelů a s využitím umělé inteligence (AI). Pomáhá pochopit chování uživatelů a pružně reagovat na personalizované potřeby klientů. Platforma obsahuje i řadu funkcí pro UX design (Heatmaps, session recording etc.).

Celá platforma funguje na principu Open Source a její služby jsou dostupné přes API.

Primárně cílí na B2B segment (partnerské organizace), velké společnosti a marketingové a mediální agentury, jimž umožňuje sledovat jejich prodejní kanály a doporučovat obsah/produkty, a tak zvyšovat tržby i spokojenost zákazníků.

Projekt vznikl v roce 2017. Od začátku bylo do něj ze strany vlastníků investováno 150.000 EUR – 25.000 EUR poskytl partner Microsoft pro využití svých služeb (Azure Credit), 50.000 EUR projekt získal v rámci SME Instrumentu Horizon 2020 Evropské komise, kdy byl projekt oceněn v první fázi programu.

Byl dokončen MVP, který si koupili první platící zákazníci. Projekt hledá investici pro dokončení svého vývoje, akceleraci a rozšíření v České republice, současně i expanzi na zahraniční trhy (US, UK).

 

Výše investice: 10 300 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 18 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.