GLOBÁLNÍ B2B PLATFORMA A CLOUDOVÉ SLUŽBY PRO DIGITALIZACI REKLAMNÍHO PRŮMYSLU

#2016

GLOBÁLNÍ B2B PLATFORMA A CLOUDOVÉ SLUŽBY PRO DIGITALIZACI REKLAMNÍHO PRŮMYSLU

Jedná se o technologický spin-off projekt největšího online distributora reklamního zboží na českém trhu s obratem téměř 100 mil Kč. Koncept projektu vychází z  dlouholeté praxe a zkušeností - 15 let v roli distributora na českém trhu, šest let na DE/AT trhu, dva roky na SK trhu a čtyři roky přímého importu z Asie. Roky nakupování zboží od českých i EU dodavatelů včetně vlastního importu odhalily mnoho slabin, nízké produktivity práce a plýtvání času lidí v tomto oboru.

Převážná většina výrobců i distributorů reklamního zboží nemá pokročilé IT znalosti ani dostatek prostředků investovat do vývoje náročného a nákladného SW řešení, které by umožnilo skutečně digitalizovat pracovní procesy (jedním z nejpalčivějších problémů je řešení a schvalování potisku). Na trhu také neexistuje předpřipravená e-shop platforma, která by bez velkých investic do vývoje dokázala kvalitně prezentovat reklamní zboží, možnosti potisku a umožňovala kalkulovat a objednávat reklamní zboží včetně potisku skutečně online.

Celý koncept a byznys model projektu je postaven na realizaci těchto nákladných investic do výzkumu a vývoje specializovaných SW nástrojů a služeb. Vyvinuté služby jsou následně poskytovány formou SaaS (Software as Service) pro desítky tisíc B2B subjektů z celé EU. Firmy z oboru získají velmi pokročilá SW řešení za zlomek reálné ceny a bez potřeby IT znalostí.

V projektu bylo zakladatelem ke konci roku 2018 proinvestováno celkem 12,5 mil. Kč. Na konci února byl úspěšně dojednán vstup prvního externího investora s celkovou investicí ve výši 12mil Kč. Interní výzkum a vývoj vizualizačních technologií probíhá již od prvního kvartálu 2017. Na projektu nyní pracuje více jak 12 IT specialistů a programátorů. Projekt má zajištěn přístup ke kapacitě až 45 programátorů pro budoucí zrychlení vývoje. Interní tým mimo IT tvoří nyní 5 lidí.

 

Výše investice: 3 000 000 - 20 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.