CLOUDOVÁ PLATFORMA PRO RESTAURACE A DODAVATELE

REALIZOVÁNO
#2013

CLOUDOVÁ PLATFORMA PRO RESTAURACE A DODAVATELE

Jedná se o cloudovou platformu postavenou se záměrem zmodernizovat a zjednodušit komunikaci mezi Restauracemi a Dodavateli s cílem zvýšit profitalibilitu a zjednodušit objednávání stejně jako při online nakupování. Platforma nabízí příležitost sledovat aktuální trendy ve jednotlivých regionech, vidět skutečné požadavky gastronomických institucí, včas reagovat a nabízet své produkty prostřednictvím vlastního tržiště. Navíc naše platforma dokáže rychle a efektivně zpracovávat stovky objednávek denně, což dodavatelům umožní rozšířit svou přítomnost v příslušných regionech a zvýšit průměrnou objednávku a počet zákazníků.

Jedinečnou vlastností jsou algoritmy vytvořené pomocí strojového učení pro propagaci a nabízení zboží nové skupině zákazníků v rámci platformy, což také pomůže restauracím získat ty nejlepší nabídky na trhu.

Celosvětová dlouhodobá vize společnosti předpokládá plně automatizovaný proces objednávání v rámci globálního dodavatelského řetězce potravin založeného na Artificial Intelligence. To by mělo usnadnit zaměření se dodavatelského řetězce na kvalitu zboží, ekologii a podporu konkurenčního prostředí. Pokud jde o vizi podnikání na příštích 10-15 let, skupina plánuje stát se lídrem B2B segmentu globálního trhu s potravinovým řetězcem dodáním řešení pro objednávání, zpracování objednávek, propagace a logistiku. Společnost považuje za své hlavní trhy Evropu a rozvojové země Asie. IPO bude v budoucnu nezbytným krokem pro to, aby společnost skutečně ztělesňovala tyto plány.

Za projektem mimo aktivní tým stojí i řada mentorů a poradců se zkušenostmi z oblasti řízení, vývoje a obchodní strategie, kteří pomáhají s jeho přípravou a rozvojem.

 

Výše investice: 600 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Tento projekt byl již realizován.
Pokud vás však zajímá jeho aktuální stav, tak můžete požádat o více informací zde:


Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.