FRAMEWORK NA TVORBU MOBILNÍCH APLIKACÍ V PROSTŘEDÍ WEBOVÉHO PROHLÍŽEČE NA PLATFORMÁCH ANDROID A iOS

#2010

FRAMEWORK NA TVORBU MOBILNÍCH APLIKACÍ V PROSTŘEDÍ WEBOVÉHO PROHLÍŽEČE NA PLATFORMÁCH ANDROID A iOS

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT

Autoři vyvinuli framework, díky kterému si v prostředí webového prohlížeče uživatel sám a bez znalosti IT vytvoří vlastní mobilní aplikaci. Projekt úspěšně odstartoval a za dva roky působení na trhu v regionu severní Moravy bylo vydáno přes 120 mobilních aplikací.

Pořizovací náklady na tvorbu mobilní aplikace pomocí tohoto nástroje představují zlomek ceny v porovnání s konkurencí, a to činí projekt mimořádně atraktivním. Dalším velkým benefitem je aktualizace obsahu, která probíhá v reálném čase v jednoduchém uživatelském prostředí webového prohlížeče bez nutnosti zásahu agentury či programátora. Díky nastaveným ročním tarifům za licenci využívání aplikace se produkt pohybuje dlouhodobě v plusových ekonomických hodnotách.

Projekt autoři začali budovat v roce 2015 a doposud do něj bylo investováno z vlastních prostředků zhruba 700 000 Kč. Časově to jsou stovky hodin. Obrat činí nižší milióny za rok 2017 a 2018. Investora autoři hledají z důvodu expanze a vývoje projektu, investice by byla použita na vyplacení obchodního podílu ve firmě (40%) a hlavně vývoj produktu. Cílový je B2B segment. Autoři by ocenili, kdyby investor byl z oboru, ale není podmínkou.

 

Výše investice: 1 210 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.