Hledá se koinvestor: CELOSVĚTOVÁ SOCIÁLNÍ SÍŤ PRO RYBÁŘE

#2008

Hledá se koinvestor: CELOSVĚTOVÁ SOCIÁLNÍ SÍŤ PRO RYBÁŘE

Projekt je první komplexní globální rybářskou sociální sítí na webu a mobilní aplikací pro Android a iOS v mnoha světových jazycích.  Představuje bezkonkurenční projekt cílený na 250 milionů rybářů po celém světě (velmi početná soudržná komunita sdílející stejný zájem, velmi aktivní na soc. sítích), a tedy na jeden z největších maloobchodních trhů světa. Otevírá možnost globálního sdílení úlovků, zážitků, zkušeností jednotlivých rybářů, jejich detailní filtrování, online nabídky služeb z rybářského odvětví a jiných funkcí.

Projekt je unikátní ve spuštění online globálního trhu rybářských průvodců a ubytování pro rybáře a otevírá tím novou dimenzi již tak rychle rostoucího trhu cestování za rybařením.

Vývoj webu a aplikací probíhal tři roky, dosud bylo investováno 6 milionů Kč. Autoři uvítají partnera, který se kromě potřebných finančních prostředků, směrovaných převážně do propagace, zapojí myšlenkami  a svým osobitým přístupem do chodu firmy.

Na základě amatérské propagace je registrováno přes 7500 uživatelů, již se projevil značný zájem o aplikaci i její užívání. Navíc s desetinovým propagačním nákladem na stažení a registraci než je běžné u propagací jiných aplikací! Již jsou připraveni ambasadoři pro 10 hlavních zemí v Evropě. Aplikace existuje ve 12 jazycích a je k dispozici na App Store i Google Store.

 

Na poslední Busyman day získal autor částečnou investici, nyní se hledá druhý koinvestor.

 

Výše investice: 3 000 000 - 10 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.