MOBILNÍ APLIKACE PRO CESTOVATELE OBSAHUJÍCÍ VÍC NEŽ 250 DESTINACÍ

#1995

MOBILNÍ APLIKACE PRO CESTOVATELE OBSAHUJÍCÍ VÍC NEŽ 250 DESTINACÍ

Unikátní mobilní aplikace v anglickém jazyce obsahuje všechny informace, které se velmi hodí cestovateli při jeho výpravě do zahraničí (států a nezávislých území). Ať již jedete do Francie, nebo na Madagaskar, v aplikaci naleznete všechny důležité základní informace.

V roce 2015 navštívila nějakou cizí zemi více než miliarda lidí a toto číslo každým rokem narůstá. Cestování je totiž v dnešní době sociálních sítí čím dál víc v kurzu a je s podivem, že do této doby neexistuje žádná podobná studnice informací.

Aplikace je již volně ke stažení na App Store a Google Play a lze jejím prostřednictvím kupovat letenky. V současnosti se chystají další služby.

Aplikace si vyžádala přes 100 000 Kč, cca dva roky vyhledávání a zpracovávání dat, půl roku testování spolu s vkládáním dat do aplikace a zhruba 150 hodin plánování marketingu a propagace.
 
Investor se hledá, jelikož k naplnění potenciálu aplikace je potřeba vstup kapitálu – především se jedná o finance na marketing, rozšíření aplikace o další funkce, vylepšení designu a vytvoření webových stránek.

Výše investice: 1 000 000 - 2 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 18 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.