PLATFORMA PRO TVORBU, SPRÁVU A UZAVÍRÁNÍ SMLUV A DOKUMENTŮ PRO B2B KLIENTY I RETAIL

REALIZOVÁNO
#1990

PLATFORMA PRO TVORBU, SPRÁVU A UZAVÍRÁNÍ SMLUV A DOKUMENTŮ PRO B2B KLIENTY I RETAIL

Jedná se o inovativní platformu pro vytváření, správu a uzavírání platných a právně závazných smluvních dokumentů v elektronické podobě. Obsahuje aktuální a platné vzory smluv, které postihují většinu životních situací. Doplněním vzoru je vytvořena smlouva během několika minut, podepsat ji lze přímo v mobilní aplikaci a následně ihned odeslat protistraně. Jakmile protistrana připojí svůj podpis, smlouva je tím uzavřena a ve formátu pdf se všemi náležitostmi odeslána na zadané emaily. Všechny svoje smlouvy má tedy klient bezpečně uloženy na jednom místě a může se k nim kdykoliv vrátit, vyhledávat v nich nebo je filtrovat. Systém šetří čas, umožní uzavřít smlouvy bez advokátní kanceláře, zkracuje dobu nutnou k uzavření smlouvy a omezuje zbytečné papírování.

Vývoj aplikace trval přibližně rok. Dosud bylo do projektu investováno 1,8 mil. Kč. Projekt je již ve funkční betaverzi a má fungující mobilní aplikaci.
 
Autoři uvítají partnera, který jim kromě potřebných finančních prostředků dokáže poskytnout i své know-how, top-level pohled a mentoring.
  
Již nyní jsou na systém předobjednávky a další lze velmi rychle získat díky důkladné analýze trhu a seznamu potenciálních klientů. Projekt je koncipován primárně pro B2B segment, ale i pro jednotlivce.

Výše investice: 1 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt byl již realizován.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie