24/07/2018 (17:00) BUSYMAN DAY

KOMPLEXNÍ NÁSTROJ HLASOVÉ A VIDEO KOMUNIKACE PŘINÁŠEJÍCÍ NEVŠEDNÍ SLUŽBY A FUNKCE PRO ŠIROKÉ VYUŽITÍ SKRZE CLOUD

Odhadovaná návratnost: 24 měsíců / Odhadovaná realizace: 24 měsíců
4 000 000 - 5 000 000 CZK
#1906

KOMPLEXNÍ NÁSTROJ HLASOVÉ A VIDEO KOMUNIKACE PŘINÁŠEJÍCÍ NEVŠEDNÍ SLUŽBY A FUNKCE PRO ŠIROKÉ VYUŽITÍ SKRZE CLOUD

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT

Vývoj cloudové služby započal koncem roku 2013. Na projektu se podílí 4 stálí vývojáři a několik externistů dle potřeby projektu v různých oblastech, jako jsou specialisté na user interface, grafik a další. V roce 2016 byl do stálého pracovního týmu přijat další vývojář pro část mobilních aplikací Android a iOS.

Projekt se zabývá hlasovými službami, které postupně přenáší do cloudového prostředí a nabízí řadu hlasových funkcionalit dostupných odkudkoliv. Systém nabízí komplexní nástroj pro hlasovou, textovou nebo video komunikaci. Veškerou komunikaci obsahu mezi klienty cloudu je možné zabezpečeně šifrovat.

Celkem stál vývoj za uplynulé období přibližně 4 mil. Kč. Vývoj produktu je financován z vedlejších aktivit společnosti, které jsou zaměřené na vývoj sw a aplikací pro větší zákazníky (ČEZ ICT Services, Telco Pro Services). Paralelními oblastmi vývoje jsou řešení a služby hlasové komunikace pro Cisco IP telefonii. Společnost má 10leté zkušenosti s vývojem aplikací pro určité hlasové a komunikační nástroje a technologie. A právě tyto znalosti a dovednosti byly na počátku rozhodnutí vytvořit unikátní hlasový cloud.

Díky efektivnímu vývoji a řízení vývoje projektů a výraznému know-how v oblasti vývoje, je společnost schopna získávat prostředky na financování vedlejších aktivit.

Požadavky na investora

Autor projektu nezadal žádné požadavky na investora


Více informací k projektu