Hledám investora pro Informační a zpravodajský portál zaměřený na image ženy

#1330

Hledám investora pro Informační a zpravodajský portál zaměřený na image ženy

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT
Klíčová slova
ITe-shopmédia

Hledám investora na staru-up projekt - Informační a zpravodajský portál www.fashionTV.cz, s téměř pětiletou historii (spuštěn v lednu 2006 jako CelebrityShow a v únoru 2006 zaregistrována doména www.fashionTV.cz) zaměřený především na image ženy (móda, miss/modeling, film/TV, volný čas, společnost, zdraví včetně TV vysílání a on-line přenosů).

Díky svému názvu a velkému rozsahu informací za dobu svého působení vstoupil do podvědomí hlavně žen.

Velmi vysoká návštěvnost byla zejména v době konání soutěže Česká Miss 2009. V prosinci téhož roku jsme získali licenci na dva konzerty Heleny Vondráčkové. TV přenos byl určen hlavně pro naše krajany žijící v USA a v Kanadě. V roce 2008 jsme uskutečnili první on-line TV přenos z finále světové soutěže MISS DEAUF WORLD (Top Hotel Praha) a MISS FITNESS (palác Žofín).

Od samého začátku uvažujeme o startu e-shopu a protože zájem o nákup přes internet vzrůstá zejména u žen, tak je nyní optimální doba k jeho spuštění. 


Vzhledem k tomu, že mezi návštěvníky jsou i VIP osobnosti, tak je zde možnost orientovat nabídku i na luxusní zboží (kosmetika, šperky, klenoty, drahá auta a pod.).Výhoda tohoto e-shopu je ve velkém množství informací nejen ze světa módy, ale i medicíny (plastická chirurgie, dermatologie), trávení volného času formou sportu (golf, fitnes, wellness) a filmu (upoutávky na zajímavé filmy). Je zde možnost pro cílenou reklamu, nebo přímo upozorněním na možnost přes e-shop si popisovaný předmět či službu zakoupit. V současné době je velký zájem o slevy a tak lze dohodnout slevu na daný produkt a po určitou dobu ho mít v nabídce.

Hledáme společníka, investora s možností pronájmu sekce e-shop, případně celého projektu.

Pro další informace a kontakt na autora projektu: info@busyman.cz

Výše investice:  / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie