Hledám investora na projekt Návody/manuály k počítačovým hrám

#1238

Hledám investora na projekt Návody/manuály k počítačovým hrám

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT

Česká republika postrádá jakoukoliv stránku zameřenou naNávody / Manuály! Stránka bude obsahovat odn ávodů na hry (ocení hráči), na programy (ocení všichni), návody na různé situace, návody jak složit pc, manuály ke spotřebičům, návody na vše co svět nabízí. Nic podobného v ČR neexistuje, pouze český návod, což nepovažuji za konkurenci. Hledám někoho, kdo je ochoten zainventovat do pořádného systému, domény a někoho kdo samozřejmě dá základní rozpočet pro ty, kteří budou stránky profesionálně obsluhovat. Taková

stránka, která se postupem času změní ve studnici vědomostí a návodů má v dnešní době, kdy je vše v anglickém jazyce a běžný uživatel polovině věcí nerozumí, masivní perspektivu.

Peníze budou využity na:

  • Kvalitní hosting
  • Doména
  • Špičkový systém / programátor
  • Vzhled webu / grafik
  • Na placení administrátorů
  • Cena za nápad

Pokud bude vše profesionálně zpracováno a dosáhneme požadované návštěvnosti a ranku, tak budou obrovské vvýnosy zreklamy zobrazované na webu. Budete mít doživotní podíl z výdělku.

Odhadovaná doba realizace projektu- ihned.

Konkurenční výhody projektu- konkurence není.

Výše investice:  / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie