PARFUMERIE BUDOUCNOSTI: Prémiová organická kosmetika a niche parfémy

#2012

PARFUMERIE BUDOUCNOSTI: Prémiová organická kosmetika a niche parfémy

Společnost a hlavně její brand představují parfumerii budoucnosti – jedná se o oblast prémiové organické kosmetiky a niche parfémů, vyrobených výhradně z přírodních a ekologických surovin.

Společnost provozuje kvalitní e-shop a luxusní kamenný obchod v Praze. Produkty jsou jeho klienty označovány jako „nebezpečně návykové“.

Důležité je, že se jedná o první a unikátní projekt tohoto odvětví na českém trhu – nabízí pouze exkluzivní výběr prvotřídních přírodních a organických kosmetických výrobků s profesionálně podporovaným prodejem na vysoké úrovni.

Přírodní a organický segment kosmetického průmyslu zažívá boom po celém světě a ve všech rozvinutých zemích spotřebitelé stále více dávají přednost výjimečnosti a vztahu k přírodě. Tohoto stoupajícího globálního trendu využívá právě tato společnost, proto vyplnila mezeru na českém trhu, který tyto produkty už přímo vyžaduje. Je pravda, že existuje mnoho obchodů s odvážným označením „BIO“, ale žádný z nich nenabízí přidanou hodnotu. Ano, v běžných obchodech prodávají přírodní kosmetiku, ale nikde zákazníkům nenabídnou přidanou hodnotou ve všech ohledech.

Zatím bylo do projektu zainvestováno cca 10 000 000 Kč z vlastních prostředků. Investice bude využita na celkovou expanzi společnosti.

 

Výše investice: 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.