JEDINEČNÁ PAMÁTKA NA VAŠE DÍTĚ

#1943

JEDINEČNÁ PAMÁTKA NA VAŠE DÍTĚ

Zalistované kategorie
Ostatní
ObchodSlužby
Klíčová slova
obchod3Ddítěstartup

Myšlenka autorů projektu je povznést 3D ultrazvuk na novou vyšší úroveň, a to v podobě 3D tisku miminka v bříšku maminky. Díky tomu si mohou maminky osahat a udělat si svou představu o miminku ještě dříve než se narodí. 3D model miminka je také možno použít jako vhodný dárek k různým událostem jako například k oznámení nového přírůstku do rodiny.
 
Do projektu bylo doposud investováno v desítkách tisíc Kč z vlastních finančních zdrojů a cca půl roku intenzivní práce, která zahrnovala:
-nalezení způsobu jak 3D data z ultrazvuku zpracovat do finální podoby,
-vymyšlení kompletního procesu od objednávky modelu maminkou u doktora až po samotný výtisk a doručení modelu mamince,
-vytvoření databáze a oslovení doktorů/klinik ve velkých městech ČR,
-zaučení jednotlivých spolupracujících doktorů/klinik, jak exportovat data v požadovaném formátu a vkládání dat do objednávkového systému,
-vytvoření prezentačních materiálů pro doktory/kliniky (letáky, rollupy, prezentační modely).
 
„Vzhledem k osobním a časovým důvodům hledáme investora, který by odkoupil 100% podíl celé firmy zabývající se tímto projektem.“ Autoři by rádi nalezli někoho, kdo by se projektu mohl věnovat na 100% a rozvinul by tak jeho plný potenciál.

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 499 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 12 měsíců / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.