PROGRESIVNÍ SPOLEČNOST NABÍZEJÍCÍ PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY V OBLASTI JEZDECTVÍ A CHOVU KONÍ

#1931

PROGRESIVNÍ SPOLEČNOST NABÍZEJÍCÍ PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY V OBLASTI JEZDECTVÍ A CHOVU KONÍ

Zalistované kategorie
Ostatní

Autorka projektu sestavila v průběhu posledních tří let tým mladých lidí se zkušenostmi v oboru jezdectví a chovu koní, který se díky svému nadšení a odhodlání rychle rozvíjí, společně nabízí nadstandardní služby majitelům koní, intenzivně se věnuje výcviku koní a jezdeckému sportu (parkur a drezura), zprostředkovává prodej koní v rámci ČR i zahraničí a je pořadatelem řady sportovních, vzdělávacích a společenských akcí.
 
Do projektu bylo investováno přibližně 2,5 milionu Kč, autorka pro tento projekt pracuje po celou dobu na plný úvazek bez nároku na jakýkoliv honorář, společnost byla založena v roce 2012, původně byla podnikatelská činnost zaměřená především na nákup a prodej krmiva pro koně, činnost zaměřená na služby v oblasti jezdectví a chovu koní se začala rozvíjet až od roku 2014, kdy byla navázána spolupráce s rodinou Kinsky dal Borgo, od nichž získali do pronájmu zrenovovaný historický areál hřebčína.
 
Investora hledají především proto, aby byli schopni udržet tempo, které nasadili od začátku, nabídnout svým zákazníkům lepší služby, prezentovat se lépe v jezdeckém sportu a zaktivovat některé další ojedinělé akce a projekty – mezi ty hlavní patří především prestižní aukce sportovních koní.

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 1 600 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.