AKCELERACE KOUPELNOVÉHO A INTERIÉROVÉHO STUDIA S PŘEDNÍMI SVĚTOVÝMI HI-END ZNAČKAMI

#2060

AKCELERACE KOUPELNOVÉHO A INTERIÉROVÉHO STUDIA S PŘEDNÍMI SVĚTOVÝMI HI-END ZNAČKAMI

Zalistované kategorie
Obchod
SlužbyStavebnictví

Interiérové studio zaměřené na přední světové značky vybavení koupelen a interiérů připravuje rekonstrukci showroomu. Ve spolupráci s předními architekty přináší na český trh nový koncept, který je v zahraničí běžný. Jde o koncept, ve kterém je prostor koupelny chápán jako plnohodnotná součást kvalitního interiéru. Studio neřeší pouze dodání koupelnového vybavení, ale nabízí komplexní službu. Ta začíná poradenstvím s navrženým dispozičním řešením a navazujícími technickými detaily a pokračuje sestavením palety materiálů řešeného interiéru.

Studio se tedy odlišuje tím, že klient nalezne veškeré potřebné vybavení na jednom místě. Zároveň má možnost získat komplexní poradenství, projektovou dokumentaci i realizaci celého projektu.

Značky, které studio zastupuje, jsou tím nejlepším, co lze ve světě designu nalézt. Portfolio dodavatelů naplňuje potřeby současného designu pro rozličné styly interiérů a dává možnost realizovat projekt dle představ nejnáročnějších klientů i architektů. Realizace nového konceptu odpovídá na poptávku většiny architektonických studií i širší veřejnosti.

V současné době studio potřebuje investici na dokončení rekonstrukce showroomu a rozvinutí architektonické a obchodní činnosti dle plánovaného konceptu. Dokončením showroomu se zrealizují požadavky na prezentaci vybraných značek a výrazně se zvýší potenciál firmy.

Autoři do projektu doposud investovali cca 4,1 mil. Kč z vlastních zdrojů, které mimo jiné sloužily k zahájení prací přestavby showroomu. Právě na jeho dokončení a s ním spojené spuštění obchodní a architektonické činnosti se hledá investor. Cílem je v co nejkratším čase nabídnout architektům, klientům a dalším spolupracujícím partnerům showroom s unikátním portfoliem značek. Investice bude využita kromě dokončení showroomu i pro rozvoj společnosti.

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 4 050 000 - 6 750 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.