REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE OCHRANY LITÝCH KOL S VÝHRADNÍM ZASTOUPENÍM PRO ČR A SR

#2018

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE OCHRANY LITÝCH KOL S VÝHRADNÍM ZASTOUPENÍM PRO ČR A SR

Zalistované kategorie
Obchod
Auto, moto, doprava

Jedná se o novou, revoluční technologii ochrany litých kol před běžným poškozením o obrubníky a vyvýšené krajnice v parkovacích garážích, což je mezi motoristy velmi žádané, ovšem doposud neměli kde příslušný produkt koupit.

Autor koupil licenci a výhradní zastoupení pro ČR a SR, zajistil homologaci, testy od společnosti TÜV SÜD a veškerá další povolení pro prodej. Nyní postupně staví obchodní a prodejní síť produktu, který bez nadsázky cílí na téměř každého majitele motorového vozidla.

Aktuálně je projekt v komunikaci s významnými hráči v oblasti prodeje automobilových doplňků, pojišťovnami, autorizovanými prodejci automobilů a mnoha dalšími.

Do projektu bylo doposud vloženo 200 000 Kč a cca 5 měsíců práce.

Investice bude sloužit k nákupu zboží, jeho propagaci a vybudování sítě odběratelů.

 

Výše investice: 1 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.