BULLSHIT-FREE KREATIVNÍ MARKETINGOVÁ AGENTURA

#2046

BULLSHIT-FREE KREATIVNÍ MARKETINGOVÁ AGENTURA

Zalistované kategorie
Marketing a media

Jedná se o první kreativní marketingovou agenturu specializující se výhradně na e-commerce a on-line. Pomáhá klientům uvádět na on-line trh jejich produkty a služby. Staví na vlastní, komplexní síti kontaktů a kombinovaném specifickém know-how z posledních 10+ let track recordu v e-commerce byznysu. Tým připravoval kompletní 360° komunikaci od kreativních konceptů přes produkci TV spotů, desetitisíce příspěvků na sociálních sítích a vlastní rádio spoty, které slyšel snad každý. Dobře ví, co je to delivery a jak řídit komplexní projekty. Ale především zná zkratku, jak v e-commerce ušetřit miliony korun a tisíce hodin času.

Autoři jsou připraveni z vlastních zdrojů investovat 1,5 mil. Kč. V současné chvíli jsou součástí několika tenderů a zpracovávají první zakázky.

Jedná se o agenturní byznys, který pro svůj růst a etablování značky na trhu potřebuje zajistit nezbytné zdroje (především lidský kapitál a hmotný majetek). Zapojení investora do projektu umožní akceleraci růstu, flexibilní reakce na poptávku klientů a maximalizaci příjmů. Díky dostatečným finančním zdrojům tak bude schopen agresivní akvizice nových zákazníků a zvýšení objemu realizovaných zakázek, což povede k vybudování dominantní pozice na lokálním trhu.

 

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 4 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.