ANALYTICKÝ SOFTWARE PRO AUDIT REKLAMNÍCH VÝDAJŮ KLIENTŮ

#1994

ANALYTICKÝ SOFTWARE PRO AUDIT REKLAMNÍCH VÝDAJŮ KLIENTŮ

Jedná se o český software, který navrací zadavatelům internetové reklamy kontrolu nad jejich výdaji. Velmi jasně a přehledně měří efektivitu vložených prostředků do jednotlivých marketingových nástrojů, díky čemuž klienti docílí vyšší efektivity a konverze na potenciální klienty.
 
Projekt cílí primárně na B2B segment, marketingové agentury a velké společnosti, jejichž výdaje na reklamu jsou vysoké, potřebují je tedy sledovat, vyhodnocovat a zlepšovat.
 
Produkt vznikl v roce 2016, nejprve pro vlastní potřebu. První rok bylo investováno 480 tis. Kč, následující 1.260 tis. Kč a za část roku 2018 (do července) 991,5 tis. Kč.
 
Společnost hledá investora pro akceleraci CZ obchodu a rozšíření se na PL a HU trhy.

Výše investice: 5 000 000 - 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.