PROSTOR PRO POŘÁDÁNÍ POBYTOVÝCH SPORTOVNÍCH SOUSTŘEDĚNÍ A AKCÍ V POLE DANCE A AKROBATICKÝCH SPORTECH

#2065

PROSTOR PRO POŘÁDÁNÍ POBYTOVÝCH SPORTOVNÍCH SOUSTŘEDĚNÍ A AKCÍ V POLE DANCE A AKROBATICKÝCH SPORTECH

Cílem investice je vytvoření rekreačního objektu pro sportovní soustředění a pobyty pro děti i dospělé. Týká se to populárních současných sportů, jako jsou pole dance, aerial hoop, aerial silks a dalších odnoží závěsné i pozemní akrobacie. Objekt by bylo možné využít i pro další sportovní a nesportovní účely.

 

Za projektem stojí autorka s partnerkou, které mají za sebou dlouholeté zkušenosti, řadu úspěchů a výher v tanečních soutěžích a detailně znají cílový segment. Před třemi lety v Praze společně založily tanečně-sportovní studio. Do značky, kterou ve studiu budují, investovaly již přes 2 mil. Kč na rekonstrukci a úpravu prostor, grafický manuál, vybavení a potřebné dokumenty.

 

Při hledání zázemí na rekreaci a soustředění narazily na problém týkající se nedostatečné kapacity a finanční náročnosti, proto se rozhodly realizovat nápad na vytvoření profesionálního zázemí pro vlastní potřeby i možnost využití ostatními studii.

 

Pro rozvoj tohoto projektu ovšem chybí potřebné finance. Provoz tohoto zařízení bude provozovat autorka sama, partnerka se bude věnovat zavedenému studiu v Praze. Je vytvořen a detailně promyšlen projekt nejen objektu, ale i vývoj celkového obchodního záměru. K jeho realizaci chybí investice od investora, který má zájem se podílet na investici do specifického, ale velice lukrativního segmentu, který obdobnou službu na českém trhu prozatím marně hledá.

 

Výše investice: 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.