VÝROBA A PRODUKCE NUTRIČNĚ BOHATÝCH POTRAVIN Z JEDLÉHO HMYZU

#2059

VÝROBA A PRODUKCE NUTRIČNĚ BOHATÝCH POTRAVIN Z JEDLÉHO HMYZU

Startup s ambicí stát se průkopníky v oblasti využití a zpracování hmyzu na globální úrovni, kdy dva roky probíhal výzkum a vývoj ve spojení s přední českou univerzitou. Největší dosavadní úspěch je nedávné uvedení na trh světově prvního doplňku stravy na bázi hmyzí mouky, bohaté na vitamíny a minerály. V tuto chvíli projevily zájem o spolupráci nejen zákaznici, ale také řady firem z různých zemí.

Do projektu bylo zainvestováno 500 000 Kč z vlastních zdrojů primárně do výzkumu a testování postupů a produktů včetně současně dostupných ve světě.

Doposud se autorům dařilo pokrývat výdaje za výzkum a následnou výrobu prvního produktu. V nejbližší době bude potřeba  investice na pokrytí výdajů na zaměstnanců, kancelářské prostory, marketing, průzkum trhu, výrobu dalších výrobků, a další výdaje související s chodem rostoucí společnosti.

 

Výše investice: 3 800 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 20 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.