EXPANZE JIŽ BĚŽÍCÍ SPOLEČNOSTI ZABÝVAJÍCÍ SE ROZVOZEM JÍDLA

#2003

EXPANZE JIŽ BĚŽÍCÍ SPOLEČNOSTI ZABÝVAJÍCÍ SE ROZVOZEM JÍDLA

Jedná se o revoluční rozvoz jídla. Základem je kvalitní kuchyně, kdy je kladen důraz na čerstvé, kvalitní a také lokální suroviny, na moderní trendy, rozmanitost v přípravě jídel i rozmanitost druhů jídel. Společnost se snaží lidem poskytnout stejně kvalitní jídlo jako při návštěvě dobré restaurace, ale formou dovozu až do pohodlí domova či zaměstnání.

Základem je:
- kvalitní kuchyně a moderní jídlo z čerstvých surovin,
- bleskové doručení do 15 minut, které zajistí, že člověk v dnešní uspěchané době na jídlo nemusí čekat,
- spolehlivost služby, příjemný zákaznický servis a cenová dostupnost,
- ekologická cesta tohoto podnikání.

Projekt byl spuštěn v polovině roku 2016, autor do něj investoval cca 1 mil. Kč z vlastních prostředků a 400 tis. Kč z úvěru. V současné době se měsíční obraty pohybují ve výši přes 300 000 Kč a jsou připraveny plány na rozšíření působnosti do dalších lokalit.

Výše investice: 6 200 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.