LUXUSNÍ RESTAURACE V PRAZE CÍLÍCÍ NA MICHELINSKOU HVĚZDU

#1992

LUXUSNÍ RESTAURACE V PRAZE CÍLÍCÍ NA MICHELINSKOU HVĚZDU

Jedná se o restauraci s 22 místy, nacházející se jen několik minut pěší chůze od Václavského náměstí. Restaurace je založena na fúzi asijské kuchyně se skandinávskými prvky, což doslovně znamená hojné využívání vybraných ingrediencí skandinávské kuchyně, například řepy, kopru, kořenové zeleniny apod. Mnohem důležitější je však význam metaforický – skandinávská kuchyně přišla s konceptem dbajícím na využívání těch nejčerstvějších lokálních či farmářských produktů, což je v dnešní gastronomii nezbytným předpokladem pro dobytí michelinské hvězdy. A to je ambicí restaurace.
 
Šéfkuchařem a autorem celého konceptu je mladý člověk se zkušenostmi z nejprestižnějších pražských restaurací. Restaurace sama již získala řadu ocenění a pochval od světových osobností a kritiků v oblasti gastronomie.
 
Do projektu bylo zatím investováno 8.000.000 Kč, přičemž cca 6.500.000 stála rekonstrukce a vybavení. Restaurace je v provozu prvních osm měsíců a dosahuje tržeb v řádech statisíců měsíčně.
 
Autor hledá investora, který pomůže jednak překlenout toto období startu společnosti a jednak získat michelinskou hvězdu, díky čemuž bude celý projekt posunut na naprosto jinou úroveň.

Výše investice: 3 000 000 - 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.