FINTECHOVÝ PORTÁL ZAMĚŘENÝ NA VYŘÍZENÍ HYPOTÉKY ONLINE

#2057

FINTECHOVÝ PORTÁL ZAMĚŘENÝ NA VYŘÍZENÍ HYPOTÉKY ONLINE

Zalistované kategorie
Fintech
ObchodSlužby

Projektem je online portál, který poskytuje od roku 2016 klientům možnosti online zpracování hypotečního úvěru. To probíhá za asistence profesionála s letitými zkušenostmi, přičemž se ušetří na dalších výdajích a poplatcích. Jedná se o komplexní službu pro financování nemovitosti.

Portál řeší problémy spojené se zřizováním hypotéky. Nabízí porovnání jednotlivých možností, které klient má, a to přímo na míru. Usnadňuje celý proces, přesouvá ho do online prostředí a zároveň nabízí možnost individuální konzultace od hypotečních profesionálů, bez nutnosti obíhat banky a vybírat si v práci volno.

Za projektem stojí silný tým. V čele je zakladatel s desetiletou zkušeností v oblasti hypotečních úvěrů, dva členové týmu spoluvlastní grafické či reklamní agentury a poslední člen týmu, který se připojil v roce 2017, je majitelem IT společnosti.

Do projektu autoři dosud investovali 1 250 000 Kč, částka je složena z vkladů společníků (750 000 Kč) a reinvestice z dosavadních příjmů (500 000 Kč) zpět do marketingových kanálů.

Cílem investice je zajistit dynamický růst, zahájit novou marketingovou strategii a rozšířit služby pro nové i stávající zákazníky.

Výše investice: 2 175 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.