MARKETPLACE PRO CELOSVĚTOVÉ VYMÁHÁNÍ FIREMNÍCH POHLEDÁVEK

#2056

MARKETPLACE PRO CELOSVĚTOVÉ VYMÁHÁNÍ FIREMNÍCH POHLEDÁVEK

Projektem je online marketplace pro podniky sloužící ke srovnání a najmutí profesionálních agentur v oblasti vymáhání pohledávek třetích stran ve 132 zemích světa. Za projektem stojí silný tým se zkušenostmi s investicemi a řízením významných startupů a firem v Evropě.

Doposud bylo do projektu zainvestováno 600 tis. eur, které sloužily k vybudování systémů, ověření konceptu a sestavení realizačního týmu, a do systému zadány pohledávky v souhrnné výši 20 mil. eur.

Projekt běží již dva roky, má ověřenu myšlenku a je připraven pro škálování byznysu se seedovou investicí ve výši 500 tis. eur, která bude určena na marketingové a obchodní aktivity.

Výše investice: 12 800 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 60 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.