MARKETPLACE PRO CELOSVĚTOVÉ VYMÁHÁNÍ FIREMNÍCH POHLEDÁVEK

#2056

MARKETPLACE PRO CELOSVĚTOVÉ VYMÁHÁNÍ FIREMNÍCH POHLEDÁVEK

Projektem je online marketplace pro podniky sloužící ke srovnání a najmutí profesionálních agentur v oblasti vymáhání pohledávek třetích stran ve 132 zemích světa. Za projektem stojí silný tým se zkušenostmi s investicemi a řízením významných startupů a firem v Evropě.

Doposud bylo do projektu zainvestováno 600 tis. eur, které sloužily k vybudování systémů, ověření konceptu a sestavení realizačního týmu, a do systému zadány pohledávky v souhrnné výši 20 mil. eur.

Projekt běží již dva roky, má ověřenu myšlenku a je připraven pro škálování byznysu se seedovou investicí ve výši 500 tis. eur, která bude určena na marketingové a obchodní aktivity.

Výše investice: 12 800 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 60 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.