UNIKÁTNÍ ECO-FASHION E-SHOP S UDRŽITELNOU MÓDOU

#2017

UNIKÁTNÍ ECO-FASHION E-SHOP S UDRŽITELNOU MÓDOU

Zalistované kategorie
Fashion, móda, oblečení
Obchod
Klíčová slova
ecofashionmódae-shop

Jedná se o start-up garantující nejlepší nabídku značek ekologicky zaměřené módy na jednom místě. Dokáže obsáhnout všechny ekologické aspekty – organickou výrobu, fair trade, veganské produkty, recyklaci atd.

V současné době má v nabídce 30 značek a letos ji rozšíří o další. V současné době je centrem obchodu a expedice zásilek Praha, ovšem cílem je expandovat.

E-shop je dostupný v angličtině, němčině a češtině. V provozu je však také kamenná prodejna na frekventovaném místě v Praze.

Aktuálně se hledá investor, který pomůže posílit pozici na českém trhu, a to zkvalitněním služeb e-shopu, zesílením marketingového dosahu pomocí reklamy a rozšířením sortimentu o nové značky. Připravuje se zahájení prodeje v Rakousku, otevření německého e-shopu a založení základny pro rozesílání produktů v Rakousku. K této expanzi je třeba rozšířit i stávající tým.

CEO a zakladatel je Švéd s řadou pracovních zkušeností, který do projektu investoval své vlastní prostředky ve výši 2 000 000 Kč. Projekt již běží déle než rok a půl.

 

Výše investice: 3 000 000 - 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 18 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.