EXPANZE JIŽ ZAVEDENÉHO E-SHOPU S DĚTSKÝM OBLEČENÍM

#2054

EXPANZE JIŽ ZAVEDENÉHO E-SHOPU S DĚTSKÝM OBLEČENÍM

Zalistované kategorie
E-commerce
Obchod

Celý tento projekt je zaměřen na expanzi již zavedeného a fungujícího e-shopu s dětským a kojeneckým oblečením, kojeneckými potřebami a spodním prádlem pro dospělé. Majitelka ho založila po rodičovské dovolené v roce 2006 a postupně se vypracovala jako úspěšná obchodnice s ročním obratem 4 764 000 Kč bez DPH.

Ze zavedeného projektu se časem stala fungující rodinná firma, která veškeré závazky splácí bez problémů a začíná pomalu expandovat. Oproti roku 2017 se v roce 2018 zvýšil obrat o 1 750 000 Kč, přičemž veškeré zisky jsou zatím vkládány do zkvalitnění služeb pro zákazníky a rozšíření nabídky zboží.

V současnosti se hledá nový partner a zároveň investor, který již má nějaké zkušenosti s online prodejem zboží (není ale podmínkou) a má chuť pomoci s další expanzí již zavedeného e-shopu nebo chce jen pozorovat, jak se mu investice zhodnocují, a to až na 100 % původní investice za 4 roky.

V současné době je do projektu zainvestováno 1 300 000 Kč – úvěr na 6 let. Tyto finanční prostředky byly využity k nákupu zboží a zkvalitnění služeb e-shopu a marketingu. E-shop je v současnosti veden pouze na OSVČ, v případě vstupu nového partnera je plánováno založení společnosti s ručením omezením.

V databázi je nyní 15 000 produktů. Cílem investice je přesun obchodních aktivit na produkty s vyšší marží a zlepšení komunikace a systémů směrem k zákazníkům. To má vést k růstu hodnoty celé společnosti a její ziskovosti.

 

Výše investice: 3 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 18 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.