ROZŠÍŘENÁ REALITA PRO E-COMMERCE A M-COMMERCE NAKUPOVÁNÍ SE ZAMĚŘENÍM NA E-SHOPY

#2053

ROZŠÍŘENÁ REALITA PRO E-COMMERCE A M-COMMERCE NAKUPOVÁNÍ SE ZAMĚŘENÍM NA E-SHOPY

Rozšířená realita pro e-commerce a m-commerce nakupování.  Společnost vyvíjí virtuální zrcadlo a virtuální převlékací kabinku pro použití v elektronickém nakupování. Díky technologii rozšířené reality si tak koncový klient e-shopu může „vyzkoušet“ produkty typu brýle, barevné čočky, dekorativní kosmetika, oblečení a bižuterie.

Technologie e-commerce plugin má přes 2000 stažení a přes 100 platících e-shopů z celého světa. Aktuální tým se skládá z 6 interních zaměstnanců a 4 externistů.

Aktuální revenues činí 9 tis. EUR měsíčně s měsíčním růstem 10 %. Do projektu již bylo zainvestováno 330 000 EUR finančních prostředků a stovky hodin vývoje technologie. Angel investorem se stal dlouholetý člen Busyman Clubu, který projekt spolu s autorem dále aktivně rozvíjí.

Společnost získala angel „smart money“ a další finance v pre-seed investičním kole. Nyní vstupuje do dalšího kola financování „seed/serie A“, ale než bude společnost připravena na tuto fázi, hledá mezaninové financování u angel investorů. Mezaninové investování pomůže společnosti dosáhnout break event pointu a získat VC financování pro světový rozvoj webové aplikace. Investici lze skládat od více investorů.

Odhaduje se, že v průběhu nejbližších let rozšířená realita zdomácní ve světě beauty a fashion e-commerce a stane se samozřejmostí. Touto technologií pro e-shopy se zabývá jenom několik startupů a Virtooal věří, že díky cílení na technologii jako službu dokáže zabrat většinovou část trhu.

 

Výše investice: 1 300 000 - 12 800 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.