MODERNÍ ONLINE CESTOVATELSKÝ DENÍK

#2044

MODERNÍ ONLINE CESTOVATELSKÝ DENÍK

Moderní online cestovatelský deník, který spojuje vizuální, místní a časové informace. Vytváří největší cestovatelskou komunitu na světě. Spojuje cestovatele a umožňuje cestovatelům inspirovat se od jiných. Cestovatel si na jednom místě cestu naplánuje, rezervuje hotely, letenky, zajistí pojištění a všechny ostatní důležité věci. Navíc dostane užitečné informace o dané lokaci, vízové a očkovací povinnosti aj.

Projekt je financován zakladatelem a doteď stál přibližně 2 500 000 Kč. Autor má za sebou již vybudované úspěšné firmy a má zkušenosti s vedením velkých týmů.

Projekt se nachází ve fázi po spuštění, kdy je zpřístupněn koncovým uživatelům. Nasazena je základní funkčnost a stále probíhá vývoj dalších funkcí, např. plánování cest, napojení na affiliate partnery apod. K 24. 11. 2019 má 3707, převážně českých, uživatelů. Investor se hledá z důvodů urychlení vývoje a expanze na zahraniční trhy. Také z důvodů mentoringu a předání zkušeností.

Investici je možnost rozložit mezi více investorů dle domluvy.

 

Výše investice: 4 000 000 - 12 240 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.