EXPANZE SPOLEČNOSTI PRODÁVAJÍCÍ ZÁJEZDY NA SPORTOVNÍ A KULTURNÍ UDÁLOSTI

#2034

EXPANZE SPOLEČNOSTI PRODÁVAJÍCÍ ZÁJEZDY NA SPORTOVNÍ A KULTURNÍ UDÁLOSTI

Zalistované kategorie
Cestovní ruch

Společnost nabízí jedinečnou možnost navštívit exkluzivní sportovní a hudební události po celém světě, užít si vše naplno a získat celoživotní vzpomínky a zážitky. Chcete na formule do Španělska, Bundesligu do Německa, nebo naopak do národní italské opery či na koncert do Francie? Tak to jste ideální klient.

Společnost se nachází ve fázi, kdy má platící klienty, velmi dobře zmapovaný trh a umí jasně definovat svého zákazníka. Nedisponuje však dostatkem finančních prostředků na expanzi, zejména na marketingové aktivity. Jedná se o dlouhodobý záměr s cílem být jedničkou ve svém segmentu a rozšířit se na zahraniční trhy.

Společnost vznikla před třemi roky, přičemž meziročně roste o cca 40 % a od prvního roku je v černých číslech. Obratově se blíží 10 mil. Kč. Do projektu vložili dva zakladatelé doposud cca 1 mil. Kč a veškeré výnosy reinvestují.

 

Výše investice: 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 16 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.