NÁKUPNÍ ALIANCE PRO FIRMY PROVOZUJÍCÍ LOGISTIKU A VOZOVÝ PARK

#1999

NÁKUPNÍ ALIANCE PRO FIRMY PROVOZUJÍCÍ LOGISTIKU A VOZOVÝ PARK

Zalistované kategorie
Auto, moto, doprava
Obchod

Hlavním cílem autora je na základně jeho dlouholetých zkušeností z pozice ředitele holdingového nákupu v logistické společnosti vybudovat nákupní alianci pro firmy provozující jakýkoliv vozový park. Záměrem je umožnit dopravcům levněji nakupovat a také optimalizovat nákupní a logistické procesy.
 
Na projektu pracuje jeho autor celkem pět let a dosud proinvestoval cca 4.000.000 Kč. Ze čtyř segmentů jsou spuštěny první dva v rámci strategie společnosti a již generují příjmy.
 
Aktuálně se hledá partner pro výraznější a trvalý růst firmy, pro posílení a ekonomické vytěžení jednotlivých projektů v rámci firmy.

Výše investice: 2 000 000 - 4 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.