Najděte svého investora s platformou a týmem Busyman

Rozvíjíme startupy, propojujeme je s chytrými penězi od angel investorů a strategických partnerů

Pomáháme startupům růst. Pomůžeme vám najít toho nejlepšího parťáka – andělského investora, který váš projekt nejen zafinancuje, ale také vám poskytne potřebnou podporu, zázemí a cenné zkušenosti.

Jak to u nás funguje?

Vložení projektu a získání zpětné vazby od týmu Busyman

Máte drive, unikátní produkt nebo službu a chcete udělat díru do světa? Vložte svůj projekt na Busyman.cz, naši analytikové se Vám ozvou, zrevidují v jaké jste fázi připravenosti a vyhodnotí další vhodný postup.

Příprava podkladů pro investory.

Pomůžeme s přípravou klíčových podkladů pro oslovení investorů, tzv. teaseru. Na základě dlouholetých zkušeností máme již velmi dobře navnímáno, jaké informace investoři potřebují vidět jako první, aby je projekt zaujal. Zpracování teaseru a jeho zalistování na naši platformu Busyman.cz po dobu tří až šesti měsíců je zároveň jediným přímým poplatkem, který autor platí.

Prezentace projektu a jednání s potenciálními investory

Investoři projevují zájem nejen skrze naši online platformu, ale také na námi pořádaných eventech. Mimo to samozřejmě aktivně oslovujeme investory, u kterých předem víme, že jsou pro vás vhodným kandidátem. Tak jako si investor vybírá projekt, tak si i autor vybírá investora.

Úspěšné získání investice!

Získali jste svého investičního partnera, který Vám pomůže k dalšímu posunu Vašeho podnikání. V případě, že se s investorem domluvíte na investici a dojde k její realizaci, má Busyman.cz nárok na tzv. success fee za nalezení investora pro váš projekt. Ten se dělí na dvě části, kdy jednu hradí investor a druhá část se hradí z investované částky. Více v ceníku.

Reference od našich partnerů a klientů

Jan Pavlica

I like E-bike - Řízené túry na elektrokolech

S Filipem z Busymana jsme nejen dlouholetí kamarádi, ale celkově mi spolupráce dávala smysl, měl jsme pocit, že to bude win-win pro obě strany. Spolupráce byla a je velice seriózní, je hnacím motorem pro to, aby firma rychleji rostla a náš tým neměl zbytečné vrásky. Ke spolupráci mě také “dohnala” myšlenka, že chci mít vše důkladně připravené než oslovíme investora. S klukama z Busymana mohu probírat věci, které před zaměstnanci nemohu řešit nahlas a tak mi naše setkání pomáhají třídit myšlenky a růst společně.

Přečíst celou referenci

Barbora Jungová a Martin Bílek

Tattoos on Clothes - nový fashion brand
Díky Busyman.cz jsme získali na projekt jiný úhel pohledu, a to od lidí, kteří se na start-upové scéně pohybují denně, což bylo velmi přínosné. Naučili nás přemýšlet nad materiály, které jsme prezentovali investorům, a konzultovali s námi, jakého investora vlastně hledáme. Potom už stačil jeden Angel Day a mohli jsme si vybírat z několika investorských nabídek.
Přečíst celou referenci

Ilya Ivanov

UGET - Chytré řešení dodavatelských vztahů v gastroprovozech

Dlouho jsme posunovali náš projekt na bázi bootstrapu. Podařilo se nám postavit tým, vše fungovalo, jak má. Ale jak už to bývá, ve startupu nastává okamžik, kdy se čas stává nejdůležitějším zdrojem a rychlost se stává tím hlavním faktorem, který vás dělí od neúspěchu k úspěchu. Peníze nám připadaly jako ten hnací motor. Ale nechtěli jsme jen peníze, ale i silného partnera, který nás posune a otevře pro nás nové dveře. Busyman nám pomohl vytvořit ideální obraz investora a partnera, zlepšili jsme společně náš pitch a byli jsme připraveni oslovit investora. Hodně nám také pomohla akce Busyman Day.

Přečíst celou referenci

Matěj Murín

Erebos - Čistě bylinný energetický nápoj, vyráběný louhováním bylin a koření

Vzhledem k typu byznysu jsme potřebovali poměrně vysokou kapitálovou podporu. Ale také jsme chtěli do týmu někoho, kdo má více zkušeností ze světa byznysu a od koho jsme se mohli učit. Busyman nás úspěšně přesvědčil o důležitosti byznys plánu a posunula nás také zpětná vazba na projekt.

Přečíst celou referenci

Daniel Rajnoch, CEO & Founder

INVESTBAY

Busyman.cz hrál důležitou roli při vyhledávání vhodných investičních partnerů a zajištění průběhu celého investičního procesu. Po úspěšném uzavření investičního kola nám dále pomáhá s networkingem, představuje nám nové potenciální investory a strategické partnery.

Na spolupráci s Busyman.cz si ceníme zejména proaktivního přístupu a neustálé podpory. Jakub Domitra z Busyman.cz projevoval velkou trpělivost a iniciativu, díky které se nám otevřely nové možnosti a byli jsme schopni rychleji dosahovat našich cílů.

Přečíst celou referenci

Jan Daneš, zakladatel

Futurento

Busyman nám v konečném důsledku pomohl najít investora, společníka, který s námi posouvá celé FUTURENTO a především za to patří Busyman náš dík. Jejich přístup je naprosto profesionální a jsou vidět mnohaleté zkušenosti s propojováním startupů a investorů, ale také se samotnou přípravu startupů na investorský vstup.

Přečíst celou referenci

Robert Kaločai

NANITS UNIVERSE - Globální platforma pro digitální komixy

Dodnes osobně oceňuji jejich proaktivní přístup a zkušenostní zázemí, které jsou schopni poskytnout. Zvlášť potom, kdy máme za sebou několik investičních kol ať už na vlastní pěst, nebo pomocí dalších platforem, tak musím skutečně uznat jejich přínos pro nezkušený startup, který potřebuje pomoci v začátku. Ať už třeba asistence při vyjednávání podmínek, stavba smluv (u nás jejich konzultace), nebo právní asistence.

Přečíst celou referenci

Tomáš Kacerovský a Adam Hrubý

Mamlekare.cz - OPEN-END TELEHEALTH PLATFORMA PRO LÉKAŘE, TERAPEUTY A DOBROVOLNÍKY

Busyman zásadním způsobem urychlil náš fund raising a umožnil nám zaměřit se především na vývoj a budování projektu. Spolupráce s BM byla a je narozdíl od velké části konkurence vždy věcná a strukturovaná. Kdykoliv jsme se na BM mohli obrátit a získat upřímný a konstruktivní feedback, který nás posunul správným směrem. 

Přečíst celou referenci

Zuzana Válková

APRONISTA.CZ - moderní zástěry nejen do gastronomie

Hned na první schůzce v BSM jsem zjistila, že pan Domitra je nadstandardně profesionální, proaktivní a k novým projektům velmi vstřícný a empatický. Moje firma má už jednu investici včetně exitu za sebou, takže jsem přesně věděla, co od dalšího investora chci a nechci. Trvalo to jen pár dní a pan Domitra mne propojil s mým novým investorem Petrem, se kterým jsem si porozuměla jak pracovně, tak lidsky. To bylo pro mne velmi důležité. Nyní jsme ve fázi, kdy máme podepsané smlouvy a já se opravdu těším, kam firmu společně posuneme.

Přečíst celou referenci

Marek Galerka and Roman Vyorálek

Fingood.cz - P2B platform enabling people to invest in established Czech companies

We ran out of our own resources to move the project forward. Institutional finances were out of the question, and the only option was to infect someone with our vision. When we met Jakub Domitra from Busyman at an event, things started to make sense. Busyman did not only help us in the beginning - they supported us through presentations to investors, through the creation of a business plan, to the first investment. We are still in touch and still cooperating.

Přečíst celou referenci

Adam Dostál

GRIG - Zdravé produkty z hmyzu

Busyman nám především pomohl se sjednocením myšlenky celé investice a na základě vytvořených podkladů nám pomohl vytipovat investory vhodné pro náš projekt.

Přečíst celou referenci
450 revidovaných projektů ročně
15% projektů zalistováno
KAŽDÝ 4. zalistovaný projekt získá financování

Kolik mě to bude stát?

Úvodní schůzka se členem týmu Busyman

Po vložení projektu do naší databáze a jeho prvotním vyhodnocení, se Vám ozvou naši analytici a případně Vás pozvou na schůzku či skype, kde zrevidují v jaké jste fázi připravenosti a vyhodnotí další vhodný postup.

ZDARMA

Teaser BASIC s odbornou konzultací

 • Úvodní konzultace (1 hodina)
 • Revize stávajících podkladů a následná tvorba profesionálního teaseru
 • Umístění teaseru na platformě Busyman (3 měsíce)
 • Umístění projektu v Newsletteru pro investory (přes 1300 kontaktů)
 • Umístění, sdílení a placená kampaň projektu na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn)
 • Umístění projektu v aplikaci Busyman


12 900 Kč bez DPH

Teaser PREMIUM s odbornou konzultací, mentoringem a marketingovými službami

 • Úvodní konzultace (1 hodina)
 • Revize stávajících podkladů a následná tvorba profesionálního teaseru
 • Finální konzultace před zveřejněním se zaměřením na nastavení podmínek pro vstup investora
 • Umístění teaseru na platformě Busyman (6 měsíců)
 • Vypracování a rozeslání individuálního, aktualizačního mailingu o postupu záměru
 • Poskytnutí vypracovaného teaseru a podkladů pro vlastní účely
 • Umístění projektu v Newsletteru pro investory (přes 1300 kontaktů)
 • Umístění, sdílení a placená kampaň projektu na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn)
 • Právní konzultace klíčových oblastí projektu s advokátní kanceláří MACEK.LEGAL (2 hodiny)
 • Spolupráce s vybraným mentorem Busyman na koncepci a nastavení projektu (5 hodin s odborníkem majícím dlouholeté zkušenosti s budováním firem a projekty)
 • Marketingová konzultace s expertem Busyman - individuální marketingové služby spojené s propagací a komunikací projektu (2 hodiny)
 • Podpora při přípravě PitchDeck (2 hodiny)
 • Živá prezentace na Busyman Angel Day (desítky investorů připravených k investici)


34 900 Kč bez DPH

Individuální doplňkové služby

 • Každá další konzultační hodina 1 990 Kč
 • Pomoc se zpracováním teaseru (viz. konzultační hodina) 1 990 Kč
 • Prezentace na Busyman Angel Day 5 990 Kč
 • Mentoring 2 500 Kč

Success Fee za úspěšně realizovanou investici

Investice odInvestice doFee
500 000 Kč1 000 000 Kč10 % (4 % investor a 6 % startup)
1 000 001 Kč2 000 000 Kč9 % (3,5 % investor a 5,5 % startup)
2 000 001 Kč5 000 000 Kč7,5 % (2,5 % investor a 5 % startup)
5 000 001 Kč10 000 000 Kč6,5 % (2 % investor a 4,5 % startup)
10 000 001 Kč20 000 000 Kč6 % (2% investor a 4 % startup)
20 000 001 Kčvíce4 % (1,5 % investor a 2,5 % startup)

Jste připraveni začít hned?

Vložit projekt


Více najdete v našem ceníku

Nebo si ještě nejste jisti?

Mrkněte na náš mentoringový program!

Referenční projekty

Partneři


Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman

Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
sídlem Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

Kanceláře Busyman najdete na adrese Vojtěšská 245/1, 110 00 Praha 1 - Nové Město

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.