Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • Koučing a mentoring jako součást cesty

    10.03.2019

    V dnešní době, kdy se neustále klade větší důraz na rychlost a kvalitu práce, je až k údivu, kolik lidí neřeší možnosti sebevzdělávání a mentoringu. Pokud si toto téma vztáhneme na autory nových projektů, tak ti mají mnohdy svou představu o tom, jak by měl jejich projekt fungovat, ale už často netuší, jak by měli fungovat oni sami, jak se zlepšovat a posouvat kupředu.

ve spolupráci s

This Person Does Not Exist (v překladu tato osoba neexistuje) – tak se jmenuje stránka, která generuje obličeje neexistujících lidí. Za webem stojí softwarový inženýr Uberu Phillip Wang, který použil technologii od společnosti Nvidia a sestrojil algoritmus, který pomocí 512 vektorů sestaví obličej neexistující osoby. V budoucnu by umělá inteligence mohla nahradit například herce v […]Příspěvek Neexistující lidé v reklamách? Možná už blízká budoucnost pochází z starty.cz
Tak schválně – kolik z vás se ještě drží novoročního předsevzetí a snaží se zhubnout? My se sladkého rozhodně nebojíme, a tak jsme se vydali do prvního veganského donut shopu v Praze. Podnik stále nemá ve svém okolí obdoby, a dokonce vyhrál 2. místo v soutěži o nejlepší veganskou restauraci v ČR. Holky zakladatelky Markéta Vepřeková a Kamila Lindová […]Příspěvek Je libo veganské koblížky? pochází z starty.czProjekty

Partneři