Jsme největší česká online & offline platforma na propojování startupů s investory a strategickými partnery

450 revidovaných projektů ročně
15% projektů zalistováno
KAŽDÝ 4. zalistovaný projekt získá financování

Eventy

Média

Novinky

 • Mikulášský Busyman Angel Day vol.72 - Applifting

  14.12.2023
  Dne 5.12.2023 jsme pomyslně završili další rok činnosti posledním Busyman Angel Day. Celý byl díky tomu pojat v jemné retrospektivě. Když jsme začali připravovat jeho osnovu, došlo nám, že to bude zároveň i bilancování celého roku. Ten letošní rozhodně nebyl jednoduchý (ale to ostatně žádný) a...
 • Jubilejní Busyman Angel Day vol.70 na Václaváku

  21.09.2023
  Dne 29.8.2023 jsme slavili menší jubileum. Pořádali jsme již 70. Busyman Angel Day! Jaký byl? Barevný, energický, nabitý celkem šesti projekty a hlavně se super atmosférou, kterou potvrdila řada propojení a diskuze až do pozdních hodin. Účastníci si mimo samotného oficiálního programu mohli po...
 • Stojíme za řadou investic, které dále rostou. Jak lidem zachutnal hmyz?

  23.04.2023
  Jedlí červi GRIG se vyprodávají i ve vlacích!Zdravá a výživově hodnotná strava je trend, který všichni vnímáme poslední dobou velice silně. Mnohdy ovšem chybí zásadní prvek, a sice efektivita a udržitelnost. A to se právě týmu GRIG podařilo. Projekt vnímáme jako vysoce zajímavý nejen z investičního...
 • Očekávání investora -> Finanční plán

  29.03.2023
  Ročně nám rukama prochází stovky záměrů a startupů. Mnohé ve fázi nápadu, jiné již mají produkt a platící klienty. Všechny projekty by měly mít kvalitní přípravu: od představení myšlenky, přes konkurenci až po analýzu trhu. Bodů je samozřejmě více. Je to tak trochu alchymie vše vybalancovat, aby do...

Reference

Investovali jsme do projektu už mnoho vlastních prostředků a pro posunutí jsme potřebovali další možnost financování a kdo by nám s tím pomohl. Prioritou byla také možnost konzultace, jak projekt směřovat a jaké jsou další kroky. Busyman nás překvapil smysluplnou nabídkou a rychlostí reakce. Veškerá jednání postupovali dle našich představ.

Stanislav Kocanda

Burza učebnic

Spolupráce s platformou Busyman je nejen inspirativní díky inovativním projektům a zkušeným investorům, ale i pohodová. Líbí se mi společná setkání a celková neformální atmosféra. Tým táhne za jeden provaz a je stabilní. Dlouhodobě spolupracujeme v oblasti mentoringu nových projektů, které mě naplňuje a baví.

Zdeněk Hašek

BM pro mě byla platforma, na které jsem chtěl najít projekt, do kterého semi-aktivně investuji. To se naplnilo, ale BM je pro mě mnohem více! Mohu se setkávat se skupinou podobně smýšlejících lidí, budovat vztahy a obohatit se mnohem víc, než „jen“ investovat.

Pavel Nýč

Dodnes osobně oceňuji jejich proaktivní přístup a zkušenostní zázemí, které jsou schopni poskytnout. Zvlášť potom, kdy máme za sebou několik investičních kol ať už na vlastní pěst, nebo pomocí dalších platforem, tak musím skutečně uznat jejich přínos pro nezkušený startup, který potřebuje pomoci v začátku. Ať už třeba asistence při vyjednávání podmínek, stavba smluv (u nás jejich konzultace), nebo právní asistence.

Robert Kaločai

NANITS UNIVERSE - Globální platforma pro digitální komixy

S BM spolupracuji 5 let. Kolikrát jsem si po našich setkáních říkal, že je příkladné, jak daleko se BM důslednou a vytrvalou prací za tu dobu dostal. Jasná vize a strategie, rozšiřující se služby investorům i start-upům, kvalitní metodiky, tým, flexibilita v nacházení cest a řešení, velmi dobrá komunikace. Komunita okolo BM je prima místem pro předávání zkušeností, výměnu nápadů a setkávání se zajímavými lidmi.

Jiří Husák

S Filipem z Busymana jsme nejen dlouholetí kamarádi, ale celkově mi spolupráce dávala smysl, měl jsme pocit, že to bude win-win pro obě strany. Spolupráce byla a je velice seriózní, je hnacím motorem pro to, aby firma rychleji rostla a náš tým neměl zbytečné vrásky. Ke spolupráci mě také “dohnala” myšlenka, že chci mít vše důkladně připravené než oslovíme investora. S klukama z Busymana mohu probírat věci, které před zaměstnanci nemohu řešit nahlas a tak mi naše setkání pomáhají třídit myšlenky a růst společně.

Jan Pavlica

I like E-bike - Řízené túry na elektrokolech

Vzhledem k typu byznysu jsme potřebovali poměrně vysokou kapitálovou podporu. Ale také jsme chtěli do týmu někoho, kdo má více zkušeností ze světa byznysu a od koho jsme se mohli učit. Busyman nás úspěšně přesvědčil o důležitosti byznys plánu a posunula nás také zpětná vazba na projekt.

Matěj Murín

Erebos - Čistě bylinný energetický nápoj, vyráběný louhováním bylin a koření

Dlouho jsme posunovali náš projekt na bázi bootstrapu. Podařilo se nám postavit tým, vše fungovalo, jak má. Ale jak už to bývá, ve startupu nastává okamžik, kdy se čas stává nejdůležitějším zdrojem a rychlost se stává tím hlavním faktorem, který vás dělí od neúspěchu k úspěchu. Peníze nám připadaly jako ten hnací motor. Ale nechtěli jsme jen peníze, ale i silného partnera, který nás posune a otevře pro nás nové dveře. Busyman nám pomohl vytvořit ideální obraz investora a partnera, zlepšili jsme společně náš pitch a byli jsme připraveni oslovit investora. Hodně nám také pomohla akce Busyman Day.

Ilya Ivanov

UGET - Chytré řešení dodavatelských vztahů v gastroprovozech

We ran out of our own resources to move the project forward. Institutional finances were out of the question, and the only option was to infect someone with our vision. When we met Jakub Domitra from Busyman at an event, things started to make sense. Busyman did not only help us in the beginning - they supported us through presentations to investors, through the creation of a business plan, to the first investment. We are still in touch and still cooperating.

Marek Galerka and Roman Vyorálek

Fingood.cz - P2B platform enabling people to invest in established Czech companies

Busyman nám v konečném důsledku pomohl najít investora, společníka, který s námi posouvá celé FUTURENTO a především za to patří Busyman náš dík. Jejich přístup je naprosto profesionální a jsou vidět mnohaleté zkušenosti s propojováním startupů a investorů, ale také se samotnou přípravu startupů na investorský vstup.

Jan Daneš, zakladatel

Futurento

Referenční projekty

Partneři


Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman

Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
sídlem Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

Kanceláře Busyman najdete na adrese Vojtěšská 245/1, 110 00 Praha 1 - Nové Město

© 2010 - 2021 Genesis Invest s.r.o.