24/07/2018 (17:00) BUSYMAN DAY

175+mil

proinvestováno

750+

soukromých investorů

8let

na trhu startupů


Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • Co dělat KDYŽ: Investor vyžaduje další podklady

    15.07.2018

    Máte za sebou první úspěšný  krok – dostali jste se na schůzku s investorem. Nyní ale předpokládejme, že se vám podařilo potenciálního budoucího partnera zaujmout a má zájem o konkrétnější či doplňující materiály. Jak postupovat dále, abyste něco nepokazili a dostatečně uspokojili jeho požadavky?

ve spolupráci s

Projekt Cinergy nechal filmové nadšence nahlédnout do tvorby Vincenta Moona. Francouzský filmař, fotograf a sound designer zavítal do pražského Kina Pilotů, kde si návštěvníky získal nejen příběhy ze světa filmu, ale také svým charismatem. Diskuze se samozřejmě stočila k Take away show, která Vincenta proslavila. Vincent začal s Take away shows, ve kterých představuje hudební […]Příspěvek Projekt Cinergy představil Vincenta Moona a jeho svět filmu pochází z starty
Na základě technologie ethereum zprostředkovává projekt Airfox finanční služby pro chudé lidi. Potenciál je obrovský. Třetina nejchudších lidí na planetě nemá přístup k bankovnímu účtu. To znamená dvě miliardy lidí. Zakladatelem finančního projektu je Victor Santos. „Narodil jsem se v Brazílii, v zemi, kde jsou jedny z nejvyšších telekomunikačních sazeb na světě. Kde je více […]Příspěvek Kryptoměna má pomáhat chudým lidem získat půjčku pochází z startyProjekty

Partneři