Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • Ohlédnutí za posledním letošním Busyman day

    31.12.2018

    Ještě jednou chceme tímto poděkovat všem našim milým hostům, kteří se navzdory intenzivnímu předvánočnímu období přišli podívat na poslední Busyman day roku 2018 a následně se zúčastnili i vánočního setkání Busyman klubu. Moc nás těší, že jste se opravdu dobře bavili (někteří do tří do rána:-) ) a zpětně sledujeme i řadu zajímavých interakcí, ke kterým během večírku došlo.

ve spolupráci s

Díváte se na svět rádi přes růžové brýle? Na výstavě Red Blue Dimension Petera Herela se vám budou hodit. Obrazy jsou tvořeny originální technikou, jejíž základem jsou dvě barvy – červená a modrá. Autor pracuje s optickými klamy – pod nánosem vrstev se skrývá dílo, které člověk vidí pouze v okamžik, kdy si nasadí „růžové […]Příspěvek VIDEO: Nasaďte si „růžové brýle“ a prozkoumejte expozici Petera Herela pochází z starty
Zranil se nebo onemocněl váš psí přítel? Nyní jej můžete pojistit prostřednictvím pojištění pro psy. Speciální pojistka sice nepokryje všechny výdaje za návštěvu veterinární kliniky, výrazně však může omezit vaše finanční výdaje. Výběr z pojišťoven je pestrý. Ne každá ale poskytuje pojistku, která se vyplatí. Do pojišťovny už si mohou „dojít“ i psi a kočky. Speciální […]Příspěvek Psí pojištění ušetří desetitisíce. Při nemoci psa tak neskončíte prázdnou peněženkou pochází z startyProjekty

Partneři