Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • VÍTE, JAK OCHRÁNIT SVŮJ STARTUP?

    26.09.2018

    Zkoušeli jste někdy ochránit váš nápad nebo know-how u příslušného Úřadu pro průmyslové vlastnictví? My ano. Možná jsme měli smůlu, ale patentové řízení na technologické know-how, které jsme s kolegou chtěli zabezpečit, a věřili, že vše zvládneme za pár měsíců, se nakonec táhlo tři roky.

ve spolupráci s

Pravidelné cvičení, zdravá strava, dostatek tekutin, spánek. Čtyři pilíře, na kterých stojí a padají naše snahy o zdravý životní styl. Obezita je v naší společnosti stále častějším problémem a netýká se jen lidí. Minimálně nadváhou trpí přibližně také každý třetí pes. Zařízení FitBark od stejnojmenné americké firmy může pomoci majitelům psů s regulací váhy jejich […]Příspěvek Vlna obezity zasáhla už i domácí mazlíčky pochází z starty
Bydlení, které je založeno na malém prostoru pro vlastní byt a velkými společnými prostory, je nastupujícím trendem v době, kdy samotné vlastnictví nemovitosti už není tak žádané jako dříve. Ještě před několika lety byl fenomén výstavby komunitního bydlení (coliving) doménou jen menších developerských firem, nyní se začíná prosazovat v masovém měřítku u velkých hráčů na […]Příspěvek Sociální „dormitórium“ pro dospělé. Nový trend v bydlení sílí pochází z startyProjekty

Partneři