Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • Podnikání při studiu? Jde to!

    20.02.2019

    Být současně podnikatelem i studentem vyžaduje několik předpokladů k dosažení úspěchu, a to jak v podnikání samotném, tak i ve zvládnutí studijního programu.

ve spolupráci s

Barber shop pro psy? I to je v dnešní době možné. Přímo v Praze totiž vznikl první český psí barber shop Dogs Club Prague. Mladá majitelka původem ze Slovenska nabízí nejen služby v podobě péče o srst, ale také se zde psi můžou zrelaxovat a pohrát si s ostatními. Dogs Club Prague však není jen klasický psí salon. „Vše […]Příspěvek Chcete dopřát svému psímu mazlíčkovi kompletní servis? Psí barber shop v Praze se vám o něj postará pochází z starty.cz
Co člověk, to jiný vkus. Co den, to jiná nálada. Jednou jsme rádi, že na sebe můžeme natáhnout jen mikinu a džíny, jindy se očekává něco poněkud reprezentativnějšího. A současně stále dokola posloucháme, že doplňky jsou vlastně vším. Kabelka, brýle, náušnice nebo třeba šperky. Konkrétně s inovativním náramkem přišla maďarská firma Liber8 Technology. Jeden náramek […]Příspěvek Náramek budoucnosti se přizpůsobí vašemu stylu pochází z starty.czProjekty

Partneři