Největší online platforma na propojování startupů a angel investorů

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a opravdové zapálení pro věc?
Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?
Chcete investovat do nadějných projektů nebo se stát mentorem?

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • Bojíte se, že vám někdo ukradne nápad?

    14.04.2019

    Častokrát se v naší praxi potkáváme se situacemi, kdy má zakladatel startupu obavy, že mu v průběhu přípravy či uvedení své myšlenky v realitu jeho nápad někdo ukradne.

ve spolupráci s

Proti psychickým potížím se dá bojovat i za pomoci chytrého telefonu. Vznikla totiž mobilní aplikace, která by měla pomáhat lidem s duševním onemocněním. Studenti brněnské univerzity přišli s novinkou, která radí, jak se zachovat v případě úzkostní či depresivní ataky. Aplikace poskytuje první terapeutickou pomoc. Majitel chytrého telefonu se jejím prostřednictvím může spojit s odborníkem, který mu poradí ve […]Příspěvek Terapeut v mobilu pochází z starty.cz
Český letecký a vesmírný průmysl patří mezi světové špičky. Udržet se na předních příčkách však nelze brát jako samozřejmost. A proto odborníci ze společnosti CEAC (Central European Aerospace Corporation s. r. o.) nepřestávají zdokonalovat nejen naše letectví, ale přispívají i do toho světového. Poslední novinkou v této oblasti, která bude uvedena do provozu nejpozději v příštím roce, […]Příspěvek Leteckou bezpečnost zvýší umělá inteligence pochází z starty.czProjekty

Partneři