Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • VIRTOOAL

    29.10.2018

    Další z projektů, realizovaných na Busyman.cz, na který jsme opravdu hrdí, je právě VIRTOOAL (www.virtooal.com), který řeší jeden z nejpalčivějších problémů všech e-shopů s oblečením, doplňky a kosmetikou.

ve spolupráci s

Patříte mezi ty, kteří vymýšlejí dárky na poslední chvíli? Pokud stále tápete a postrádáte nápady na kreativní dárky, které by se vaší rodině nebo kamarádům mohli hodit, pak čtěte dál. Redakce Starty.cz připravila 5 tipů na technologické vychytávky, které pod stromečkem potěší jak dospělé, tak děti. Domácí kompostování První tip na dárek potěší vášnivé zahradníky, […]Příspěvek Last Minute tipy na dárky? V kurzu je hlasový asistent nebo chytrá meteostanice pochází z starty
Vánoční čas je jedno z nejkrásnějších období v roce. Bohužel se na něj dá ale pohlížet i jako na velkou ekologickou zátěž. Pokud přicházející svátky chceme prožít opravdu v klidu, míru a s ohledem k ostatním (čímž mám na mysli i zvířata, přírodu a planetu obecně), měli bychom se zamyslet nad následky některých tradic a […]Příspěvek Vánoce v souladu s přírodou pochází z startyProjekty

Partneři