STOLNÍ HRY JAK JE NEZNÁTE OBJEVTE JEJICH SKRYTÝ POTENCIÁL

STOLNÍ HRY JAK JE NEZNÁTE OBJEVTE JEJICH SKRYTÝ POTENCIÁL

1972
Požadovaná výše investice (od): 
7 500 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
14 800 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
4-7 měsíců

„Milujeme stolní deskové a karetní hry. Věnujeme se jim a v našem životě mají nezastupitelné místo. A právě tato vášeň pro radost, kterou zažíváme při hraní a tvorbě her nás přivedla k současnému projektu. Zjistili jsme, že stolní deskové a karetní hry mají obrovský potenciál v klasickém pojetí herního byznysu. Zároveň však nad rámec klasického pojetí je prostor pro jejich využití ještě markantnější. Obchodní příležitost, kterou to s sebou přináší, je na trhu naprosto nepovšimnuta, což nás nasměřovalo do zcela nečekaných vod byznysu. Našli jsme nevyužitý prostor na trhu, který je pro firmy a společnosti stále důležitější a dynamicky roste, a kde je místo pro využití stolních deskových a karetních her vskutku enormní.

O čem, že to mluvíme? O segmentu budování značky, brandingu, cross-sellingu, reklamy a dlouhodobého marketingu.“

Základní cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi a ideálně i chlupatým rodinným mazlíčkem. Následovaní korporátními či firemními klienty za účelem dlouhodobého budování a propagace značky (brandu). Dlouhodobě zajímavou skupinu zákazníků tvoří neziskové organizace se svými sponzory.

Celkově byly do projektu investovány čtyři roky. Na plný úvazek se mu autoři věnují od jara 2015. Celkem bylo investováno přes 6 milionů korun.

Investice slouží k produkci zboží a následné iniciaci cílových trhů. K urychlení vstupu na klíčové trhy, jde o trhy Spojených států, Austrálie, EU, Japonska a Číny. Dále investice umožňuje rozšířit aktuální portfolio exkluzivních her a přípravu dodatečných merchandisingových bonusů a rozšíření.

Názor Busyman.cz: 

„Tým na projektu pracuje již několik let a investoval více než 6 mil. Kč do jeho přípravy a rozvoje. V současné době mají připraven koncept zahájení prodejů s klíčovými partnery nejen v USA. Pokud tedy hledáte obchodně výrobní projekt s globálním trhem, jste na správné adrese.“

Více informací k projektu

v CZK