INVESTICE DO MEZINÁRODNÍHO FILMU

INVESTICE DO MEZINÁRODNÍHO FILMU

1969
Požadovaná výše investice (od): 
2 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
11 215 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
24 měsíců

S hvězdným hereckým obsazením, na základě bohatých zkušeností s „dobrodružstvím dětských herců před kamerou“, v kombinaci s nejmodernější technologií, vytváříme mezinárodní hraný dobrodružný rodinný film ve formátu, který patří všeobecně mezi nejžádanější a nejvyhledávanější.

Za účasti silných oficiálních partnerů projektu, distribuce Bontonfilm a prestižního 58. ročníku Zlínského mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež, nabízíme specifický ekonomický model s účastí investorů a v ČR tak i novou možnost jak efektivně a se ziskem vytvářet filmová díla vlastní produkce. Do budoucna je v plánu tímto způsobem vytvářet 1-3 filmy ročně.

Celkový rozpočet filmového díla Eliška a Svět Fantazie je 22.000.000,-Kč. Pro investora nabízíme přímý podíl z celosvětové distribuce díla dle výše vložené investice, kdy minimální míra výnosnosti je 27% a dosahuje potenciálu až 240%. Minimální částka pro investice do projektu je 2mil. Kč. Čím dříve se investor či investoři zapojí, tím více času získáme pro reklamní kampaň generující více diváků do kin a větší zisk. Nabídka v této podobě je aktivní do 31.3.2018.

Názor Busyman.cz: 

„Investoři většinou na oblast filmu pohlížejí nedůvěřivě z investičního hlediska. Jsme si toho vědomi a právě proto nás tento filmový záměr velmi silně oslovil.
Stojí za ním celá řada profesionálů z oboru, jsou v něm známí herci a hlavně partneři, kteří již nyní zajistili odbyt (příjem). Oproti klasickému přístupu natočit a pak prodat, zde je proces jasný již od počátku a film má odbyt ještě před samotným zahájením investic, což je pro investora mnohem zajímavější a jistější proces.“

Více informací k projektu

v CZK