ČASOVÉ SCHRÁNKY – UCHOVEJTE VZKAZ A VZPOMÍNKU PRO BUDOUCÍ GENERACE

ČASOVÉ SCHRÁNKY – UCHOVEJTE VZKAZ A VZPOMÍNKU PRO BUDOUCÍ GENERACE

1980
Požadovaná výše investice (od): 
1 700 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
12 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
3 měsíce

Autor vyvinul časovou schránku, pouzdro, do které člověk, obec, škola nebo jakákoliv jiná instituce uloží to, co chce, aby se o nich v budoucnu někdo dozvěděl. Projekt s sebou nese velmi zajímavou myšlenku, která byla mezi lidmi průběžně i historicky realizována. Doposud není na trhu produkt, který by umožnil komukoliv, ať již městům či obyčejným lidem, kteří chtějí uchovat památku na svou generaci, toto realizovat.

Do projektu byly prozatím investovány nižší desítky tisíc, prodaly se první testovací kusy a jsou ambice z projektu udělat pevnou expandující službu.

Hledá se vhodný partner/investor, který umožní autorům věnovat se projektu naplno, a zároveň aby pomohl se strategiemi aktivního obchodu.

Autoři věří, že dokáží zaujmout zajímavým výrobkem spojeným se zajímavými příběhy.

Názor Busyman.cz: 

„Tento projekt nás velice zaujal, jelikož kombinuje silnou emoční rovinu s obchodní a zároveň v této oblasti téměř není konkurence.
Autoři se projektu věnují ve svém volném čase, ovšem aby se mu mohli věnovat naplno, hledají partnera, se kterým by se stali leaderem na trhu nejen v ČR, ale i v dalších zemích.“

Více informací k projektu

v CZK