ROZŠÍŘENÍ VÝROBY LASEROVÝCH STŘELNIC PRO CIVILNÍ A SPORTOVNÍ TRH

ROZŠÍŘENÍ VÝROBY LASEROVÝCH STŘELNIC PRO CIVILNÍ A SPORTOVNÍ TRH

1958
Požadovaná výše investice (od): 
10 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
20 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
12 měsíců

Společnost se věnuje vývoji a výrobě různých druhů laserových střelnic již řadu let. Má za sebou úspěšně realizované projekty pro různá odvětví trhu. Prodej laserových a optických zařízení tvořil v r. 2015 obrat přibližně 5,5 mil. Kč a v roce 2016 přibližně 4,3 mil. Kč.
Nyní společnost hledá nového partnera, který by ji pomohl s expanzí na trhu a obchodní stránkou projektu. Díky zkušenostem a vlastnímu vývoji je schopna dostát závazkům svých současných i budoucích klientů a stát se ještě významnějším hráčem na trhu s mezinárodním přesahem.
 
Možnosti spolupráce jsou:
-Nalezení strategického partnera pro obchodní činnost firmy s důrazem na komerční sféru, PR nebo teambuildingové aktivity.
-Nabídka spolupráce na rozvoji firmy prostřednictvím investice.
-Možnost vytvoření nové společnosti s investorem, rozvoj určitého segmentu ze současné široké nesourodé nabídky laserových střelnic.
 
Za posledních 5 let bylo investováno jen do vývoje 5-6 000 000 Kč.

Názor Busyman.cz: 

„Společnost se oblasti vývoje a výroby laserových střelnic věnuje již řadu let. Má připraveny hotové produkty + nové ve vývoji před dokončením, které umožní stát se jedním z nejvýznamnější výrobců a dodavatelů střelnic pro civilní sektor i pro sportovní oblast.
K tomu, aby je mohla dokončit a nabídnout na trh hledá partnera/investora, se kterým by vybudovala výsadní postavení v těchto technologiích na trhu.“

Více informací k projektu

v CZK