LETECKÉ FILMOVÉ A FOTOGRAFICKÉ PRÁCE PRO FILMOVÝ A REKLAMNÍ PRŮMYSL

LETECKÉ FILMOVÉ A FOTOGRAFICKÉ PRÁCE PRO FILMOVÝ A REKLAMNÍ PRŮMYSL

1866
Požadovaná výše investice (do): 
840 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
14 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
2 měsíce

Cílem projektu je vytvořit novou společnost specializující se na filmové letecké práce s postupným rozvojem až ke kompletní gripové činnosti. Autoři projektu mají již dvouletou praxi v oboru, kde pořizovali letecké snímky například pro FIA, Dakar, EY, KPMG, Pentu a Hlavní město Prahu.

Autoři mají vazby na filmovou a reklamní tvorbu zde v Čechách, díky čemuž jsou schopni téměř okamžitě danou technologii zapojit a začít fakturovat. Zatím zde na trhu chybí silný poskytovatel leteckých prací pro filmové a reklamní projekty. Cílem autorů je tuto díru na trhu vyplnit a být špičkou v ČR v této oblasti. Reklamní a filmové natáčení obecně jsou nejvíce rentabilní odvětví audio-vizuální tvorby.

Společnost se liší především svými ambicemi na trhu a tendencí expandovat do zahraničí, a to nejen na poli leteckých prací, ale na poli gripu pro film a reklamu celkově, takže se očekává a plánuje expanze společnosti skrze nové technologie a služby pro klienty.

Názor Busyman.cz: 

„Za projektem stojí silný tým autorů se zkušenostmi, kontakty a vizí, kam chtějí se společností růst a jak toho dosáhnout. Mají ze sebou spoustu projektů jak z oblastí filmů, tak i realizovaných reklamní spotů.“

Více informací k projektu

v CZK