Expanze společnosti zabývající se oblastí tepelné a chladící techniky

Expanze společnosti zabývající se oblastí tepelné a chladící techniky

1879
Požadovaná výše investice (od): 
5 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
20 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
60 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
12 měsíců

Společnost funguje od roku 2012 v nově vznikající oblasti provozu topných a chladicích systémů ze strany provozních kapalin. Roční obraty činily cca 10M Kč, za rok 2015 došlo k nárůstu obratu o 30% stejně jako zisku. V současné době dochází k výrazným legislativním změnám, na které se společnost připravuje od svého vzniku a do budování obchodní sítě a postavení investovala veškeré doposud vygenerované finance.
 
Vzhledem ke skokovému nárůstu zakázek souvisejícím s nařízeními EU a svému jedinečnému postavení na trhu (jediná společnost s komplexními službami ve svém oboru), hledají majitelé partnera a investora, se kterým budou i nadále pokračovat v budování společnosti na právě vznikajícím trhu.

Názor Busyman.cz: 

„Majitelé společnosti několik let budovali a budují společnost s majoritním postavením na trhu. Jejich činnost je v rámci trhu unikátní v komplexnosti a postavení. Mají nastaveny obchodní vazby se všemi největšími partnery na trhu a zastoupení světově známé britské společnosti. Investice je žádána na základě velkého nárůstu poptávek.“

Více informací k projektu

v CZK