PLATFORMA PRO INVESTORY S DUŠÍ SPORTOVCE

PLATFORMA PRO INVESTORY S DUŠÍ SPORTOVCE

1939
Požadovaná výše investice (od): 
10 300 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
12 měsíců

Sport se v dnešní době již plně prolíná životním stylem. Řada lidí má své oblíbené sporty i své oblíbené týmy. Navíc mají rádi adrenalin ze soutěživosti a adrenalin z investování. Tento projekt přináší vše na jednom místě. Jedná se o nově vymyšlený unikátní algoritmus, který dává možnost fanouškům, sázkařům a serióznějším investorům sázet, investovat a obchodovat na jedné platformě, na základně čistě sportovních a férových pravidel.
 
Produktem je webová stránka, která umožňuje hráčům vložit peníze do svého oblíbeného týmu anebo týmu, kterému věří. Následně mohou dle algoritmu krátkodobě vydělávat či obchodovat. Pozor, nejedná se o sázkové kurzy, jaké známe. Nejedná se ani o fantasy games. Je to prostě něco úplně nového, co prozatím nikde ve světě neexistuje.
 
Autor vyvíjel algoritmus 3 roky, investoval ze svého rozpočtu cca 200 000 Kč na tvorbu webové stránky a demo verze. Sportovnímu byznysu se věnuje více než 10 let – firma, kde je zaměstnán na manažerské pozici působí ve sportovním segmentu. Podpora ze strany investora by posunula projekt dopředu, do pozice kdy bude ‚ready to go online‘.

Názor Busyman.cz: 

„Na tomto projektu se nám líbí velmi autora znalost trhu a potenciál naprosto nové úrovně investiční/sázkové platformy pro sportovní nadšence i veřejnost. Na druhou stranu tím, že se jedná o nový segment, není možné bez prvotního spuštění ověřit trh.“

Více informací k projektu

v CZK