KOMPLEXNÍ NÁSTROJ HLASOVÉ A VIDEO KOMUNIKACE PŘINÁŠEJÍCÍ NEVŠEDNÍ SLUŽBY A FUNKCE PRO ŠIROKÉ VYUŽITÍ SKRZE CLOUD

KOMPLEXNÍ NÁSTROJ HLASOVÉ A VIDEO KOMUNIKACE PŘINÁŠEJÍCÍ NEVŠEDNÍ SLUŽBY A FUNKCE PRO ŠIROKÉ VYUŽITÍ SKRZE CLOUD

1906
Požadovaná výše investice (od): 
4 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
5 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
24 měsíců

Vývoj cloudové služby započal koncem roku 2013. Na projektu se podílí 4 stálí vývojáři a několik externistů dle potřeby projektu v různých oblastech, jako jsou specialisté na user interface, grafik a další. V roce 2016 byl do stálého pracovního týmu přijat další vývojář pro část mobilních aplikací Android a iOS.

Projekt se zabývá hlasovými službami, které postupně přenáší do cloudového prostředí a nabízí řadu hlasových funkcionalit dostupných odkudkoliv. Systém nabízí komplexní nástroj pro hlasovou, textovou nebo video komunikaci. Veškerou komunikaci obsahu mezi klienty cloudu je možné zabezpečeně šifrovat.

Celkem stál vývoj za uplynulé období přibližně 4 mil. Kč. Vývoj produktu je financován z vedlejších aktivit společnosti, které jsou zaměřené na vývoj sw a aplikací pro větší zákazníky (ČEZ ICT Services, Telco Pro Services). Paralelními oblastmi vývoje jsou řešení a služby hlasové komunikace pro Cisco IP telefonii. Společnost má 10leté zkušenosti s vývojem aplikací pro určité hlasové a komunikační nástroje a technologie. A právě tyto znalosti a dovednosti byly na počátku rozhodnutí vytvořit unikátní hlasový cloud.

Díky efektivnímu vývoji a řízení vývoje projektů a výraznému know-how v oblasti vývoje, je společnost schopna získávat prostředky na financování vedlejších aktivit.

Názor Busyman.cz: 

„V dnešním moderním světě je komunikace jedním z hlavním témat. Autoři do projektu vložili mimo finančních prostředků své know-how, získané mnoha lety praxe.
Výstupem je moderní cloudová platforma s širokým spektrem uplatnění od B2B po B2C sektor, včetně zabezpečení v podobě šifrování.“

Více informací k projektu

v CZK