INTERNETOVÝ PORTÁL SDRUŽUJÍCÍ STUDENTY A LEKTORY PO CELÉM SVĚTĚ, UMOŽŇUJÍCÍ MIMOŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

INTERNETOVÝ PORTÁL SDRUŽUJÍCÍ STUDENTY A LEKTORY PO CELÉM SVĚTĚ, UMOŽŇUJÍCÍ MIMOŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

1889
Požadovaná výše investice (od): 
8 500 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
9 měsíců

Portál bude poskytovat lektorům veškeré nástroje pro tvorbu a prodej jejich kurzů všech typů (audio, video, webinář, fyzický, prezentace, kombinovaný). Již je navržena široká škála nástrojů usnadňujících výuku, komunikaci, datovou výměnu, prodej doplňkových předmětů a aplikování znalostí. Součástí bude i vlastní mobilní aplikace. Počítáno je i s doložením a certifikací nabytých zkušeností jako zvýšení hodnoty absolventů na trhu práce.
 
Na projektu se aktivně pracuje od srpna 2015 a od té doby autoři věnovali přípravě projektu stovky hodin. Doposud bylo do projektu investováno přibližně 100.000 Kč.
 
Projekt hledá investici na vytvoření a spuštění projektu v ČR. Investice bude použita na programování portálu a mobilní aplikace plus marketing.

Názor Busyman.cz: 

„Za projektem stojí tým silných autorů, kteří již byli aktivní jak v oblasti investic, tak vymýšlení projektů či řízení projektů. Spojili své zkušenosti a rozvíjejí platformu, jejímž cílem je globální modifikace a úprava online vzdělávání.
Potřebné kroky mají velmi pečlivě rozplánovány a nyní hledají partnera, se kterým docílí pozice silného hráče v této oblasti.“

Více informací k projektu

v CZK