EAT WELL - INSPIRE OTHERS! INSTAGRAM O ZDRAVÉM JÍDLE A RECEPTECH PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

EAT WELL - INSPIRE OTHERS! INSTAGRAM O ZDRAVÉM JÍDLE A RECEPTECH PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

1884
Požadovaná výše investice (od): 
3 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
20 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
12 měsíců

Dnešní doba propadla mánii fotografování jídla. Lidé se rádi chlubí, kde si dali co na zub. Zdravý životní styl začíná zdravou stravou, kterou si buď musíte sami přichystat, nebo musíte vědět, kam na zdravé jídlo zajít, a to podle toho, v jakém státě a městě jste. Uživatelé této sociální sítě vám ale jednoduše poradí. Buď najdete vhodný recept na zdravou snídani, svačinu, večeři, nebo si najdete restauraci v okolí, kde zdravě uvaří.

Jedná se zatím o nápad tj. startup v jeho úplném počátku, ovšem velmi detailně rozpracovaný, připravený pro realizaci a jeho autor je v velmi zkušený v oblasti startupů a vedení projektů. Toto v součtu dává investorovi příležitost celou věc ovlivnit od jejího zrodu a podílet se na globálním projektu.
 
Autor hledá investora, kterému se líbí internetové projekty se zaměřením na globální trh. Investice bude použita na celkový vývoj projektu od jeho spuštění na českém trhu, dále pak první mutace do anglického jazyka a příprava projektu na exit do zahraničí (nejlépe Facebook, Google apod.).

Názor Busyman.cz: 

„Autor má za sebou již mnoho let zkušeností v oblasti řízení projektů a zajímá se o nové trendy v oblasti IT, softwaru a práce s uživateli sociálních sítí.
Díky těmto zkušenostem začal rozvíjet projekt, se kterým cílí na světový trh a cíleně jej zamýšlí pro exit. Projekt obdobného typu zde zatím není.“

Více informací k projektu

v CZK