ROZŠÍŘENÍ DOSTUPNOSTI NOVÉ A POPTÁVANÉ LÉČEBNÉ METODY

ROZŠÍŘENÍ DOSTUPNOSTI NOVÉ A POPTÁVANÉ LÉČEBNÉ METODY

1970
Požadovaná výše investice (od): 
6 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
48 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
3 měsíce

Projekt bude realizován na základě tzv. mezery na trhu, kterou chce tento projekt vyplnit. Jelikož není tato léčebná metoda pro veřejnost tak známá a přístupná, je záměrem ji dostat do povědomí obyčejných lidí. Obrovskou výhodou procedury je, že nemá žádné alergické reakce ani jiné negativní účinky na tělo. Široké spektrum využití přislibuje obsáhlou a pravidelnou klientelu. Díky této metodě budou moci klienti nejen omezit ale dokonce i vysadit některé léky, které užívají.
 
Po stránce časové byly do projektu investovány stovky hodin cest a schůzek nejen s úředníky ale také s dodavateli, potencionálními zaměstnanci, doktory, kteří mají zájem o spolupráci a předepisování procedur a také realitními makléři ohledně prostor.
 
Investor se hledá ze dvou důvodů. Jedním z nich jsou banky a jejich neschopnost, potažmo neochota pomoci začínajícím podnikům, a jejich podmínky a úrokové sazby. Druhým důvodem jsou rady, konzultace a možná pomoc při rozjezdu nebo v průběhu chodu podniku. Vložená investice bude použita na rozjezd projektu a všech potřebných věcí s tím souvisejících.

Názor Busyman.cz: 

„Téma zdraví a úlevy od bolesti je vždy velmi zajímavé. Díky léčebné metodě, kterou chtějí autoři rozšířit mezi veřejnost, a spolupráci s lékaři je zajištěn přísun pacientů.
Na projektu autoři pracují dva roky a mají připravené jak zázemí, tak i první lékaře a nasmlouvané partnery. Investice se zdá vysoká, ovšem její uvolňování bude postupné na základě předem stanovených milníků.“

Více informací k projektu

v CZK