FITNESS E-SHOP A DATABÁZE FITNESS CENTER A TRENÉRŮ V ČR

FITNESS E-SHOP A DATABÁZE FITNESS CENTER A TRENÉRŮ V ČR

1916
Požadovaná výše investice (od): 
728 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Jedná se o projekt týkající se již zavedeného (cca 1 rok v provozu) e-shopu. Je to obchod se sportovní výživou mnoha světových výrobců, sportovním oblečením (nyní je na e-shopu pouze několik produktů značky UNDER ARMOUR), trenažery, fitness vybavením, činkami a posilovacími stroji.

Součástí projektu je i jedinečná databáze založená před dvěma roky. Šlo o spojení potřeb uživatelů, kteří hledají fitness centrum nebo např. trenéra a musí složitě pátrat přes Google nebo Seznam. Žádná propracovaná databáze (jako např. hotel.cz, trivago – pro hotely) pro oblast fitness neexistuje. Před dvěma lety fungovala tato databáze pouze pro FITNESS CENTRA (nikoliv pro trenéry), e-shop neexistoval a návštěvnost se pohyboval okolo 10 lidí/den. Autor tak začal kontaktovat fitness centra s tím, že jejich podniky spojí na jedné stránce, kde je snáze najdou jejich potenciální zákazníci. Do projektu se zapojilo asi 140 center, ovšem platících bylo asi 25-30. Na začátek uspokojivý výsledek.

Zainvestováno bylo přibližně - časově: 2 roky (při škole a nyní po práci), finančně: databáze + e-shop asi 80 000 Kč, autor má dále ústní dohodu s online marketingovou a programátorskou agenturou (zhotovili systém, starají se o plynulý chod stránek, začali dělat online marketing).
 
Autor hledá investora s cílem založit s.r.o. a plně se věnovat tomuto projektu.

Názor Busyman.cz: 

„Autor na první pohled využil systému eshopu, který ovšem doplnil o unikátní databázi fitness center a trenérů. Tímto spojením si vytvořil základnu pro přidanou hodnotu, díky které má potenciál růstu. Svou pozici na trhu chce navíc upevnit novými jedinečnými produkty.“

Více informací k projektu

v CZK