DŘEVĚNÉ HODINKY A DOPLŇKY ZE DŘEVA

DŘEVĚNÉ HODINKY A DOPLŇKY ZE DŘEVA

1981
Požadovaná výše investice (od): 
4 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
5 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
48 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
4 měsíce

Jedná se o 100% českou značku, která se zabývá výrobou a prodejem dřevěných hodinek a módních doplňků z exotických i domácích dřevin. Byla první na trhu v ČR, v současné době je jedním z jejich leaderů a má ambice na silnou expanzi. Společnost má nyní roční obraty ve výši cca 5M Kč.

Autor projekt spustil ze svých vlastních prostředků a do dnešního dne téměř veškeré zisky zpětně reinvestuje do rozvoje společnosti. Prvotní investice byla v řádech statisíců.
 
Majitel společnosti hledá investora, který mu pomůže zvýšit povědomí o značce, udržet si silnou pozici na trhu a plně využít vlastního potenciálu a potenciálu trhu k dalšímu růstu.

Názor Busyman.cz: 

„Co dodat k tomuto projektu? Autor přesně ví, co dělá, společnost vybudoval z vlastního, má jasně danou klientelu, otevřený trh a velké možnosti expanze.
Tento projekt je velmi vhodný pro investory s ambicí expandovat s hmotnými produkty na zahraniční trhy a násobit meziroční růst. Díky již zaběhnuté značce je riziko investice velmi redukováno oproti kupříkladu IT startupům.“

Více informací k projektu

v CZK