SPOLEČNOST NA PRODEJ SÝRŮ V MALO A VELKOOBCHODU S DYNAMICKÝM RŮSTEM MIMO JINÉ I DO OBCHODNÍCH ŘETĚZCŮ

SPOLEČNOST NA PRODEJ SÝRŮ V MALO A VELKOOBCHODU S DYNAMICKÝM RŮSTEM MIMO JINÉ I DO OBCHODNÍCH ŘETĚZCŮ

1908
Požadovaná výše investice (od): 
2 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
3 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Projekt se týká dovozu zrajících sýrů v té nejvyšší kvalitě a v jejich následné úpravě. Unikátnost stojí na malém balení výrobků a širokého výběru druhů sýrů různého staří a chutí. Výrobky tvoří prostor pro velkou skupinu odběratelů. Výrobky pod vlastní značkou distribuují v Česku a začínají na Slovensku s cílem růst globálně. Zákazníky jsou lidé, kteří chtějí 100% kvalitu.
 
Do projektu autor vložil 3 roky práce a zainvestoval cca 2.000.000 Kč. Letos byl obrat za první polovinu roku cca 3.000.000 Kč, ve druhé polovině se očekává 5.000.000 Kč. Již je vybudována poměrně silná síť odběratelů, která se neustále rozrůstá o obchodní řetězce o desítkách prodejen a sítě hotelů, resorty ad.
 
Autor hledá investora/partnera pro velký nárůst výroby distribuce. Investice bude využita na zásoby, technologie a marketing.

Názor Busyman.cz: 

„ Tento projekt se nám velmi líbí díky jeho jasné obchodní struktuře a jednoduchosti prodeje .
Autor projektu se této oblasti věnuje již delší dobu a před časem objevil „díru“ na trhu, jak na něj expandovat. Výsledkem je každý měsíc rostoucí počet odběratelů a distributorů. Podstatným krokem je napojení na obchodní řetězce a spouštění e-shopu v zahraničí.“

Více informací k projektu

v CZK