VIDEOPROJEKCE SPOJENÁ S ONLINE MARKETINGEM JAKO KOMPLEXNÍ SLUŽBA PRO FIRMY

VIDEOPROJEKCE SPOJENÁ S ONLINE MARKETINGEM JAKO KOMPLEXNÍ SLUŽBA PRO FIRMY

1926
Požadovaná výše investice (od): 
1 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Svět se stále vyvíjí a pro klienty už není tak zajímavé si nechat natočit jen samotné video, ale získat celý balíček služeb. Resp. vymyslí se koncept, cílová skupina a krom produkce videa bude postaráno i o celkový následný online marketing. Díky tomuto spojení jsou následné konverze a dosahy mnohem významnější, než když se odděleně natočí video s nějakým záměrem a to poté propaguje naprosto jiná společnost.
 
Autora to ke tvorbě a natáčení videa táhlo od dětství, přičemž aktivně natáčí 3 roky, z toho 2 roky jej to živí. Do firmy bylo zainvestováno doposud cca 150 tis. Kč.
 
V současné době se začátkem roku 2017 narůstá objem zakázek a je potřeba vytvořit druhý videotým a zároveň také spustit marketingové balíčky pro malé a střední firmy.
 
Hlavní část investice by byla do techniky podporující 4K rozlišení, počítačů, na pronájem a vybavení kanceláří, investice do zaměstnance na fulltime a cash-flow.

Názor Busyman.cz: 

„Autor se aktivně věnuje oblasti tvorby videí pro společnosti a různé události. Má za sebou již jasná čísla a naplánován další rozvoj projektu.
Hledá k sobě partnera, který mu pomůže nejen v získávání nových zakázek skrze lepší zázemí, ale hlavně díky nové komplexní službě spojení s marketingem. Tímto je možno dosáhnout mnohem vyšší výnosů z jedné zakázky.“

Více informací k projektu

v CZK