EXPANZE JIŽ BĚŽÍCÍ SPOLEČNOSTI ZABÝVAJÍCÍ SE ROZVOZEM JÍDLA

EXPANZE JIŽ BĚŽÍCÍ SPOLEČNOSTI ZABÝVAJÍCÍ SE ROZVOZEM JÍDLA

1975
Požadovaná výše investice (od): 
900 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
3 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
48 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
2 měsíce

Jedná se o revoluční rozvoz jídla. Základem je kvalitní kuchyně, kde je kladen důraz na čerstvé, kvalitní, a také lokální suroviny, moderní trendy, rozmanitost v přípravě jídel a jednotlivých druhů jídel. Snažíme se lidem dát jídlo jako při návštěvě kvalitní restaurace, akorát formou dovozu až do pohodlí domova či práce.

Naše hlavní konkurenční výhoda je bleskové doručení jídla zákazníkovi, které by nemělo přesáhnout 15 minut od vytvoření objednávky na našich webových stránkách.
Úspěch v tomto odvětví obchodu dále spatřujeme dodržení základní služby. To znamená zajistit spokojenost zákazníka vůči našim slibům. Dodržení lhůty doručení, kvality jídla, dobré komunikace se zákazníkem, příjemné a profesionální vystupování kurýrů.

Projekt se spustil v polovině roku 2016, autor do něj investoval cca 350 000 Kč ze svého a v současné době se měsíční obraty pohybují ve výši přes 100 000 Kč.

Názor Busyman.cz: 

„S autorem jsme v kontaktu již cca dva roky, během kterých učinil významný posun v celém záměru. Podařilo se mu zahájit rozvozy, výrobu jídel i sestavit tým lidí a brigádníků, kteří se na něm podílejí.
Rozvoz kvalitních jídel se stává čím dál populárnější a trh zdaleka není nasycen nabídkou oproti poptávce. Autor má připraveny konkrétní kroky, jak projekt rozvíjet a k tomu hledá partnera/investora.“

Více informací k projektu

v CZK